Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

filozofowie zawiedli


Rekomendowane odpowiedzi

@violetta

 

No i co z tego? Niech pani teraz posłucha: jestem w średnim wieku i samotnym kawalerem - wstałem o 6 00 rano, nomen omen: wróciłem do picia kawy - szybko tracę energię, zjadłem śniadanie, posprzątałem kuchnię, uprałem ręcznik w wannie, zjadłem obiad, wypełniłem książeczki rachunkowe i rozmawiam z panią, także: z panią Magdą (mam zasady: nie ruszam mężatek), słowem: jestem aktywny fizycznie i intelektualnie, jasne: na podwórku jak zwykle - chłopaki piją sobie piwa - mają na to czas, a ich baby zajmują się domen, natomiast: w moim wypadku - wszystko mam na głowie, dodam: znam jeszcze Krzysztofa Naimskiego, Miłosza Grabowskiego, Michała Krawczaka i wiele, wiele i wiele innych osób - może pani sama ich sprawdzić, niech pani wejdzie na YouTube i posłucha piosenek Bubel Band, niech pani jeszcze poczyta teksty Natalii Julii Nowak - po prostu znam ludzi z różnych środowisk politycznych i artystycznych.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

Nie, proszę pani, wszystko - co najważniejsze - opisałem, a resztę niech ktoś inny pisze, pozostanę: przy prozie poetyckiej, jeśli jakiś minister w przyszłości zwolni mnie z Tajemnicy Służbowej - wtedy napiszę coś we własnym stylu - jak - "Statek", "Silva Rerum" i z "Pamiętnika bezdomnego", wie pani, iż za zdradę Tajemnicy Służbowej grozi kula w łeb? Archiwum Akt Nowych to de facto służbowa firma wojskowa.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

Kobiety też i to w większości kobiety prowokują mężczyzn do zdrad, jeśli mężczyzna wybierze jedną kobietę, to: w jego otoczeniu znajdzie się dwadzieścia zazdrosnych kobiet - to nic innego jak solidarność babska - znam to z autopsji, dlatego też: to ja stawiam warunki bytowe - tu mam rację - prawo jest po mojej stronie, jeśli chodzi o spotkanie z kobietą - tylko i wyłącznie u mnie w mieszkaniu - w celu zapoznania, powtarzam: tylko wolne związki - żadnych ślubów - kościelnych i cywilnych, oczywiście: do mnie może przyjść jakaś kobieta sama, a przeważnie na pierwsze spotkanie przychodzi kobieta z jedną przyjaciółką - pani Małgorzata Mączyńską z administracji była z przyjaciółką, kończąc: najmądrzejsze są dziewczyny z legalnych Agencji Towarzyskich.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...