Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Żołnierzyk z porcelany


Rekomendowane odpowiedzi

@Amber Podpaść jest niezwykle łatwo. Nawet na tym forum w sumie łagodnym raczej. Jeden jakiś taki nieprawilny i to nawet nie w całości bynajmniej wpis i już ;))) W czasach wszelakich śladów tak jest niestety ;// A ostatnio dodatkowo jakoś bardziej lubi się rozliczać ://

@Amber dużo osób idzie w pełni poprawny i wszelako ostrożnościowy plastik ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym na porcelanie może się i Autor  zna ;)), ale na pisaniu wierszy - wciąż nie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

, a szczerze liczyłam pod tym szyldem na jakiś polot, Leszczymie  ;)) ale od tygodni czekam tutaj na portalu na dobre wiersze i ni ma ! W środku lata ni ma 
( … a no p.A. vel befana , pisze świetnie, trzeba oddać uczciwość).

 

i to mocno demotywuje,  bo lubię rywalizację, a nie stratę czasu na takie grafo, sorry za szczerość, ale musi być - dla sztuki

Edytowane przez Dagmara Gądek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amber Tak, wyobraźnia tak ma ;) No ale nie oszukujmy się, że dla nich którzy są ona jest ryzykowna i to jeszcze bardziej... I o tym też - dużo lepiej ode mnie - PKD właśnie ;)) Zresztą najłatwiej im wychodzi po prostu odcinanie dużej wyobraźni od kuponów ;)))) PKD też tak odcinali, no a potem zaczęli wprowadzać w życie ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Olsztynem, to jakby z jakiejś bitwy pod Olsztynem, bo wszystkie bitwy są gdzieś pod.

A drugie, bardzo spodobało mi się, że psy zdychały z rozpaczy, słowo zdychać ma w sobie przepaść smutku, szkoda że tyle mamy niemądrych ludzi, którzy tego nie rozumieją.

Wogóle, ładnie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...