Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Tak mniej więcej wyobrażam sobie uroczystą zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Gdzieś tam wewnątrz, w głowie. Rytmiczne jest także: Murem za polskim mundurem. Odpowiednie dla dzisiejszej daty, brawo. Pozdrawiam. AF  
    • @Bożena De-Tre ↔Dzięki:)↔Biorąc pod uwagę powiedzenie, że o gustach nie warto dyskutować, to każda korekta, może być "słuszna" lub nie, w zależności, do kogo zdania subiektywnego  porównać. Rzadko jestem w pełni zadowolony, z tego co piszę:)↔Pozdrawiam:)  
    • Parasol*   Kamień na kamieniu, dusza na ramieniu, przeładowana - broń i wydano - wyrok, kamień na kamieniu, dusza na ramieniu,   to w twoim imieniu: w głębokim cierpieniu, zapach i śmierci - toń, wykonano - wyrok, to w twoim imieniu: w głębokim cierpieniu,   kamień na kamieniu, dusza na ramieniu, przeładowana - broń i wydano - wyrok kamień na kamieniu, dusza na ramieniu...   *więcej informacji Państwo znajdą w następujących esejach: "Komentarz - komentarz odautorski" i "Mój drogi świecie" - Autor:   Łukasz Jasiński (sierpień 2024)  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • Czasami sam nie wiem Kim jestem   W tym świecie Bo błądzę zagubiony   I szukam jakiejś prawdy Tak całkiem po omacku   (Jak dziecko we mgle)   A życie nie przynosi Żadnych odpowiedzi   Tylko wątpliwości i domysły (Czy całkiem postradałem zmysły?)    
    • (komęty zamykam jako mi niepotrzebne i kwasorodne)     Jednorożce przyszły z bajeń, zamieniły w: hulajnogi! Jedno – mrug – oczko zielone – jedną, tylko, mają nogę...   Wcześniej w morzu na dnie spałe mątwy mądre – i – leniwe – dzisiaj – ulic – osiedziałe, i czekają na: oliwę.   Nocą, spotkasz je na rogu. Czasem? nawet trzy i cztery! Te, koniki, – bliskie Bogu – patrzą w nocnych... ulic czary!   Więc: z oliwy, im obiatę, złóż, i w – mrugające oko! Popatrz, postój, minut parę; czujesz? co minęło – oto-ż!   patrząc można zmówić:   Hulajnóżko, hulajnóżko, inorożku, mój koniku! Przywróć, co straciłam w łóżku, co niewarte było: krzyku!   (hulajnóżki znane były przez Celtów jako Fomorjanie, nawet potomków wśród ludzi hulajnóżki zostawiły, teraz ich wielki powrót mamy)    
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...