Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Stary_Kredens Napisałem to w pięć minut. Miałem potrzebę chwili i do kogo. Rymy same złapały się za ręce. Nie skorzystałem z żadnego wspomagacza końcówek.  Możesz mieć takie odczucia, dowolne odczucia. Słowo nie jest idealnym tworzywem. Moje umiejętności choć rosną dalekie są od perfekcji. Wystarczy mi, że rosną.   Dziękuję za komentarz udanego weekendu! pozdrawiam!
    • Jestem słońcem Jestem cieniem Jestem twoim sumieniem        
    • Pałac.   Fresk już przetarty i farba znika, by wrócić z promieniem słońca. Prosta technika. Ludzka technika Wielkiego Mistrza każe zatrzymać czas.   Są miejsca, o których nie sposób zapomnieć. Niebieskie migdały, co wracają w snach. Anioły bez skrzydeł, Niebieskie Anioły uwodzicielsko zatrzymują czas.   Jeszcze muzykę słyszę w murach. Nie…nie…- to stangret konie ucisza.   Stajni już nie ma. Rżenie ustaje. Wstrzymuję oddech. Wsłuchuję się w ciszę.   Chcę poczuć więcej i więcej.   Fresk nasycony, choć farba znika. Czekam na słońce - promyk nadziei.   Prosta technika Wielkiego Mistrza zatrzymuje czas.   Choć pałac świętością dziś już nie grzeszy, stare butelki i butów w nadmiarze… wciąż tajemnice posiada.
    • @FaLcorN nie wiem, ale czasem wersy wydają mi się naciągane dla rymu przez co gubi się sens  Kredens pozdrawia 
    • Chociaż nie wiem o co chodzi, to podoba mi się, zwłaszcza ta czupryna kurzu Kredens pozdrawia 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...