Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

deszczowe remedium


Rekomendowane odpowiedzi

@Wiesław J.K. Serdeczne podziękowania za serduszka dla: @violetta, @iwonaroma, @Ewelina, @Nata_Kruk, @befana_di_campi, @Rafael Marius, @andrew i @poezja.tanczy.

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Łukasz_Jasinski - dzięki!

Edytowane przez Wiesław J.K. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        @Nata_Kruk :) Natko, tam pisze 'podstawia' a nie 'stawia' :) To jednak różnica. Niech nie stawia (się :)), bo i tak jej się to nie uda...Ostatni stopień to ostatni jej areał. Podstawia - ciało materialne upada (rzadko kto odchodzi z tego świata w pozycji siedzącej, a stojącej to już w ogóle rzadkość - niektórzy jogini).  Dusza ma do wyboru - albo odlecieć z tego padołu, albo wcielić znowu.  Poetom z powodu tych piór może ociupinkę łatwiej?;) Również udanego    
    • @egzegeta Świetne !!!!
    • @Dagmara Gądek Dziękuję i również pozdrawiam. Niestety, byłem tym peelem :)  @Marek.zak1 Dziękuję i również pozdrawiam. Mój neologizm!
    • przegadane, ale tym razem przezabawnie przegadane, urokliwie i poetycko, przynajmniej pierwsze trzy strofy - sprawiły duuuużą przyjemność; późniejszy motyw z dzieckiem w kołysce - nawet jeśli metaforyczny , to  przynosi zupełnie inny, cięższy wydźwięk tekstu i nie wiem czy to zamierzone…   Puenta mocna, choć nie wierzę w długotrwałe i niezmienne stany; życie jest ( dla mnie  osobiście i sorry za prywatny wtręt;) - tumultem, niezmiennie podlegającym przemianom-  nurtem , ale staram się interpretacyjnie podążać za wierszem…   Co jest „świeczką” w naszym życiu?   Pewnie Czas , stąd, pod jego presją, niektórym sucharkom wydaje się, że mają status ciacha, a nawet tortu, ha, ha, ale…bądźmy ludźmi

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , czy można ich o to winić ;))) ???    między duszą a ciałem - to drugie ( jeśli czuje się młodo, znaaaacznie młodziej ;)) - potrafi płatać najwięcej figli… pozdrówki
    • @Symbioza Bardzo mi się podoba ten tekst !!!!!
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...