Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

Ja, oczywiście, nic na tym nie stracę, wy, niestety, wszystko: inspirację, motywację i oparcie - kotwicę, nie wspominając już o administracji, banku i lokalnej gospodarce - stałe dochody, natomiast: społeczność - aktywnego i ciekawego - człowieka, zabiła was pazerność i chciwość - życie cudzym kosztem niczym pasożyci.

 

Łukasz Jasiński 

 

@violetta

 

Za tak zwane długi ("obce długi") - nie wsadzają do więzienia, likwidując dożywotnie odszkodowanie za utratę słuchu z winy państwowego szpitala - komornik nic nie będzie otrzymywała - zero, a ja w Polsce nie będę już pracował - nigdy, będzie to tak zwany efekt domina lub tak zwany efekt kuli śnieżnej - będę pracował w Wielkiej Brytanii i tam będę płacił podatki, dodam: po pewnym czasie "długi" są umarzane, acha, wsadzają do więzienia za alimenty - nie mam żadnych alimentów, tak: wszystko - co przez cztery lata kupiłem do lokalu socjalnego - zniszczę na śmietniku - nikt nie będzie korzystał z mojego dobra materialnego jako pasożyt.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

Ja, oczywiście, nic na tym nie stracę, wy, niestety, wszystko: inspirację, motywację i oparcie - kotwicę, nie wspominając już o administracji, banku i lokalnej gospodarce - stałe dochody, natomiast: społeczność - aktywnego i ciekawego - człowieka, zabiła was pazerność i chciwość - życie cudzym kosztem niczym pasożyci.

 

Łukasz Jasiński 

 

@violetta

 

Za tak zwane długi ("obce długi") - nie wsadzają do więzienia, likwidując dożywotnie odszkodowanie za utratę słuchu z winy państwowego szpitala - komornik nic nie będzie otrzymywała - zero, a ja w Polsce nie będę już pracował - nigdy, będzie to tak zwany efekt domina lub tak zwany efekt kuli śnieżnej - będę pracował w Wielkiej Brytanii i tam będę płacił podatki, dodam: po pewnym czasie "długi" są umarzane, acha, wsadzają do więzienia za alimenty - nie mam żadnych alimentów, tak: wszystko co przez cztery lata kupiłem do lokalu socjalnego - zniszczę na śmietniku - nikt nie będzie korzystał z mojego dobra materialnego jako pasożyt.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

Ja, oczywiście, nic na tym nie stracę, wy, niestety, wszystko: inspirację, motywację i oparcie - kotwicę, nie wspominając już o administracji, banku i lokalnej gospodarce - stałe dochody, natomiast: społeczność - aktywnego i ciekawego - człowieka, zabiła was pazerność i chciwość - życie cudzym kosztem niczym pasożyci.

 

Łukasz Jasiński 

 

@violetta

 

Za tak zwane długi ("obce długi") - nie wsadzają do więzienia, likwidując dożywotnie odszkodowanie za utratę słuchu z winy państwowego szpitala - komornik nic nie będzie otrzymywała - zero, a ja w Polsce nie będę już pracował - nigdy, będzie to tak zwany efekt domina lub tak zwany efekt kuli śnieżnej - będę pracował w Wielkiej Brytanii i tam będę płacił podatki, dodam: po pewnym czasie "długi" są umarzane, acha, wsadzają do widzenia za alimenty - nie mam żadnych alimentów, tak: wszystko co przez cztery lata kupiłem do lokalu socjalnego - zniszczę na śmietniku - nikt nie będzie korzystał z mojego dobra materialnego jako pasożyt.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

Ja, oczywiście, nic na tym nie stracę, wy, niestety, wszystko: inspirację, motywację i oparcie - kotwicę, nie wspominając już o administracji, banku i lokalnej gospodarce - stałe dochody, natomiast: społeczność - aktywnego i ciekawego - człowieka, zabiła was pazerność i chciwość - życie cudzym kosztem niczym pasożyci.

 

Łukasz Jasiński 

@violetta

 

Za tak zwane długi ("obce długi") - nie wsadzają do więzienia, likwidując dożywotnie odszkodowanie za utratę słuchu z winy państwowego szpitala - komornik nic nie będzie otrzymywała - zero, a ja w Polsce nie będę już pracował - nigdy, będzie to tak zwany efekt domina lub tak zwany efekt kuli śnieżnej - będę pracował w Wielkiej Brytanii i tam będę płacił podatki, dodam: po pewnym czasie "długi" są umarzane, acha, wsadzają do widzenia za alimenty - nie mam żadnych alimentów, tak: wszystko co przez cztery lata kupiłem do lokalu socjalnego - zniszczę na śmietniku - nikt nie będzie korzystał z mojego dobra materialnego jako pasożyt.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...