Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Cyrk


Rekomendowane odpowiedzi

@Leszczym

W sumie każdy poeta zamienia emocje na ruchy długopisu, choć w moim przypadku to ołówek i gumka też. Inni z kolei wolą klawiaturę.


Ja podobnie jako dziecko leworęczny potem "dzięki" babci prawo, potem po urazie ręki przez kilka lat znowu lewo.

A ostatnio dla odmiany prawo.

Taki przeplataniec jak w żonglerce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius Rafał, na mój ogląd szanowani się poeci mieć tak w sumie powinni :) Lewą, prawą, na przemian, w zgodzie i w oporze, śmieszno, straszno, łagodnie, ostrzej, metaforycznie, dosadniej i tak dalej i dalej :)) No ale trzeba dążyć ku sporemu kuglarstwu :)) No ale to mój prywatny jest pogląd na sprawę :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius Ależ mam tak samo amatorskie co Ty :) Dokładnie tak samo... Różnica jest tylko jedna, że na ten moment - aż mnie definitywnie nie poodrzucają, a robią tak i sądzę, że dalej będą tak robić - przyznaję się do swoich większych aspiracji. Na mój ogląd różnica jest tylko w założeniu aspiracji, a nie w realiach :))A tak poza tym napisałeś coś tutaj ostatnio? Coś opuszczam się w czytaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym

cztery linie textu na raz to jest coś na co czekam, na razie na dwie. One by się spotykały i rozjeżdżały, zrobiłem kiedyś filmik ze jedna była napisana a druga mówiona, nieźle wyszło. Jedna szybciej powinna być napisana druga rozstrzelona. Mogłyby synchronizować na różne sposoby. Co do cyrku, to mam to ßczęście że już nikogo nie bawię, zajmę się czymś dużym a koniecznym. A przy okazji, wyrecytowałem text w metrum słowiańskim moim pisany, i wyszedł mi rap w stylu trochę kalibra moim głosem dziada... miałeś rację zatem. Teraz już tylko do bitu będę pisał (a parę rzeczy się domaga)

Pozdrawiam :)

 

a i mam własny styl: wdechy robi się na słowach, a nie pomiędzy :D

Edytowane przez Luca Jakiśtam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poezja.tanczy Tu nie było o polityce, a przynajmniej nie było tak w zamiarach :) Pozdro, M. 

@Luca Jakiśtam Olgierd, u Ciebie te Twoje eksperymenty wyglądają jakby były jawnie antykościelne... Pamiętam Twój nick Kościół Zbawienia Słów. I ja nie odbieram tego w ten sposób, a poza tym kościół przecież ma sporo za uszami. Inna sprawa, że czasem nie bardzo wiadomo o co w nich chodzi... Ale przecież obaj już mniej więcej wiemy, że wcale nie aż tak chodzi o ilość lajków i wyświetleń... Życzę przede wszystkim wytrwałości ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym

Od lat słyszę że nie wiadomo o co mi chodzi ;)

Na pewno nie o anty, tylko o pro :D

Ja nawet jako katolik byłem odbierany antykościelnie tutaj (był taki moment), szatan w genach i nic nie poradzę...

Nie lubię ateizmu i ignorancji wierzących, ale to już wszędzie element niepewny...

Dzięki, będę działał, nawet w radju ma być mój skrzeko-rap Kochanowskiego, ale pewnie jak zwykle nic nie wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luca Jakiśtam Słuchaj ja Tobie akurat pamiętam jeden z lepszych tutaj wierszy w moim ever :))) Ja na przykład bardzo lubię tę Concertinę - i tej jej genialności nie mają aż tak dużo wyświetleń. Bardzo podobał mi się Error Eros i on jakby też przysiadł. I kilku innych. Tak już jest. Przecież bywa też coś w rodzaju nasycenia rynku... Jeśli o mnie chodzi ja akurat trochę "siadłem" z czytaniem... Ale to nie zmienia mojej sympatii do ładnych kilku tutaj artystów... Rap to przecież miejscami kwintesencja jest poezji. Jest mnóstwo podobieństw. I inna sprawa że właśnie ciągle trzeba szukać ;))) A że finalnie i tak nie znajdzie się do końca no to zupełnie inna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym

Concetiny dawnom nie czytał bo nie czytam tych, co mnie nie, pamiętam że niezła była. Słusznie. A poezja to od dawna mówię, że wießczami to był Cobain albo Curtis albo Yorke teraz, poezja tam się przeniosła, tu jest pismo czyli trup, ale – o rapie nigdy nie myślałem jak DOKŁADNIE odpowiada poezji metrycznej takiej jaką chciałbym. Więc tutaj też Ty mnie trochę naprowadziłeś. A freestyle? Wielka Improwizacja, gdzie jest się narzędziem bogów, co za wspaniała kopalnia!

Tak, że nawet taki brak zainteresowania jest błogosławieństwem, bo można grasować gdzie indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym @Leszczym

Tylko że niestety "tutaj" mi pamiętasz jeden z lepszych, to Ci nie zależy żebym w ogóle tu był, jak nikomu. Nikomu nie zależy na niczym oprócz mnie na to wychodzi. No ale tak musi być widocznie. Przepraszam, musiałem to napisać. Ogólnie czuję się wyzwolony, bo ten typ od radja to bydle takie jak tutaj są, i mam spokój, spadłem stamtąd...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...