Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Dziękuję


violetta

Rekomendowane odpowiedzi

@violetta Słuchaj najwięksi borykali się z duż krytyką. Właśnie czytam wywiady z osobami, które znały Tyrmanda. Zły to w tej chwili absolutna klasyka, duży przebłysk geniuszu, kultowa rzecz. Szła z połek w prlu jak bułeczki. I gros osób krytykowało i krytykuje nadal tę powieść... Jak ktoś kogoś nie lubi albo nie docenia zawsze znajdzie powód. Zawsze. Moja skromna rada - rób swoje i ocena - bo wychodzi ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bożena De-Tre Też tak miewam. Poezja to też nastrój, siadasz w lepszym humorze i łykasz i wszystko smakuje. Innym razem jesteś już bardziej krytyczna... Tutaj mi chodziło o Violetty najbardziej teksty ;)) Moim zdaniem są gigantycznie dobre... Ona te słowa i wersy jakoś dawno "złapała" ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym Nie opowiadaj wszystkim bajek o mnie:) generalnie jestem inna niż wam się wydaje:) będzie tańsze wydanie, ale trochę trzeba poczekać. Jest droższe, może kupić, bo jest pewnie najładniejsze. Ja sobie piszę i tworzę życie, moje życie przez to jest ładne:) nie mam czasu na ludzi, na głupoty, chcę się trochę uczyć, tego co lubię i sobie dogadzać:) jestem raczej niedostępna dla innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...