Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Zaduma żeliwnego kaloryfera


Rekomendowane odpowiedzi

@violetta Gdybym był bardziej bym Ci się podobał :)

@MIROSŁAW C. Tak, jest takie niebezpieczeństwo...

@duszka Dziękuję i kłaniam się.

@jan_komułzykant O to widać, że u kolegi poważne inwestycje domowe... U poetów taki grzejnik gdzieś się jeszcze zachowa, no ale u maklerów giełdowych czy innych rekinów to raczej jest już wątpliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym Myślę, że przesadzasz, mężczyzna z wiekiem tylko zyskuje... a my kobiety, wczoraj rower, dziś trening, jutro tabata i ta wieczna dieta; ) dodając paznokcie, fryzjera i rzęsy zaczyna brakować tygodnia, mogę Ci jeszcze napomknąć o modzie i butach. Sam widzisz ile masz szczęścia będąc mężczyzną... 

Edytowane przez Somalija (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta Rozumiem. Ale nie zmienia to aż tak, że akurat nawet lubię ciut obskurniejsze bary. A wszystko dlatego, że czuję że tam bardziej pasuję i czuję się nieco swobodniej, jakby u siebie :) 

@Somalija Możliwe, że mam szczęście - nie przeczę - ale jakoś kobiety niespecjalnie lubią bardziej mi to odczuć, ot co... Nie ma jak być w centrum zainteresowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta Ależ w porządku zupełnie, przecież można i tak :) 

@Gosława Dziękuję Tobie również !!!! A tak tłumacząc się trochę człowiek wpada w fazę i zaczyna pisać jak robot i jak już jak robot pisze dopiero wtedy czasem może udać mu się jakiś ludzki tekst :)) Taka ludzka przewrotność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...