Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

jest


Somalija

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

To nie Teksas, mój Drogi, wykorzystałam wspomnienia Japończyków po ataku na Hiroszimę w sierpniu 1945 roku i upadek człowieka z kultury brązu, kiedy był już wyrafinowany i potrafił wiele. Nagle przyszła zagłada jego technologii, pisma i inne ludy musiały zaczynać od początku, między innymi Słowianie...

 

Pozdrawiam, miłej niedzieli. Ja może pojadę na rower... Już go wyjęłam w czwartek i przemierzyłam kilka kilometrów...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Viola, gratuluję Ci... i trochę zazdroszczę. Tak, to będzie dziewczynka, przynajmniej moje jasnowidzenie, na to wskazuje...

Edytowane przez Somalija (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta Rozalia do niej nie pasuje, podobnie jak Weronika... te imiona odejmują energię. Werona ściąga krew a Rozę nawiedza pomieszanie zmysłów.

Widzę Julitę lub Anastazję... dziewczynkę, która jest utalentowana tanecznie... 

Edytowane przez Somalija (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta Już ją kochasz... to jest piękne i magiczne...

@Tectosmith A tam, kogo interesują koczownicy irańscy

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

A na serio, to musiałam poszukać książki i znalazłam w niej zakładkę kupioną w Budapeszcie... 10 lat temu A potem dostałam karę, 36 godzin bez dostępu do forum... to chyba po rozmowie z miłą Panią...

Niżej książka i zakładka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

A mnie to zaciekawiło bo chciałem wiedzieć czy wspomnisz Wikingów, Gotów i innych, sam nawet nie pamiętam, ale wiem, że przez te europejskie ziemie przewaliło się mnóstwo ludzi :-)

Ha ha ha ha :-) A jednak miła Pani okazała się nie miła i Cię zgłosiła :-) Mnie chyba nie było za co bo się bardzo starałem :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija przeczytałam przypadkiem o "miłej pani" i że kolejny raz obrabiasz mi dupę, na boku
jest to obrzydliwe
 
nie, nie doniosłam na ciebie i to nie przeze mnie spotkała ciebie ta straszna tragedia, 36 godzin bez dostępu do forum, widocznie nie każdemu podobają się twoje kiecki np. i spamowanie pod twórczością (jaka by nie była) innych autorów, tak przypuszczam, a za co dostałaś chwilowego bana, nie wiem
 
ego masz wywalone w kosmos, przyjmij więc do wiadomości, że mam sporo do zrobienia w życiu, mnóstw swoich zajęć i niespecjalnie mnie interesuje co na mój temat sądzi jakaś somalija z poezja.org, ale nie pozwolę, żebyś manipulowała moją osobą i kłamała na mój temat oraz wrabiała mnie w donosicielstwo, z którym ty, nie masz problemów, a ja się nim brzydzę
 
co do wierszyczeczka się nie wypowiem, nie moje klimaty
nie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...