Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Twarz


Leszczym

Rekomendowane odpowiedzi

 

Moją nawet nawet twarz musieli mi zaplamić, pokiereszować, a nawet zabrać, ażebym w końcu zrozumiał, czego rozumieć nie raz i nie dwa wcale nie chciałem, że nie jestem i być wcale nie chcę twarzą Loreal.

 

 

Warszawa, 18.11.2023r.

Edytowane przez Leszczym (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius Podróbka L'Oreala - tak teraz widzę ten tekst. No i taki Lo - real - czyli jakieś takie nie bardzo realne coś. Takie coś na niby jakby na kształt fotoszopa...

@Leszczym Jak pisałem te słowa jakiś taki szybki zamysł mną kierował. I dointerpretowując po czasie chodzi o to, że L'Oreal dba o twarze i piękno, a Loreal niby podobny, ale te twarze brudzi, bo jest tylko falsyfikatem i tanią podróbką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeszczymJeśli w ogóle, to tylko i wyłącznie sens pytań rozpoczynających dyskusję bez doprecyzowania dlaczego zadaje się takie pytanie. Jeśli ma tu znaczenie pierwszorzędne, gdyż nic takiego nie zrobiłem, chyba?. Uznałbym raczej jako opiniotwórczo-pomocny mój komentarz, niż za odstraszający :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym Tym bardziej i ja nie mam zastrzeżeń do testu :) a nawet rozbawił mnie :)

Czy szukanie sensu ma sens? :) Mało jest rzeczy, których nie można by uzasadnić, tylko po co? :)
Oczywiście i tu zdania są podzielone, bo jaki jest sens ma pisanie bez sensu :)))
Dla mnie jest to dobra zabawa intelektualna, w przeciwieństwie do złej, w której nie chcę brać udziału :)


Pozdrawiam.
PS. Po maseczkach, to czas na tematy "twarzowe" :)
 

Edytowane przez sam_i_swoi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...