Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kosmiczny


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

... fajna ta .. astrostrada.. w pierwszej chwilce przeczytałam, autostradę.

Tych rankiem... jest 'be', czytałam po cichutku.. tych o poranku.. co Ty na to.?

Słowa, szeptem.. do ucha.. to musi być miłe... :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Nata_Kruk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Manek ↔Dzięki:)↔Też nie ogarniam wszystkiego  do końca:))↔Pozdrawiam:)   *** @Dagmara Gądek ↔Dzięki:)↔Im szukanie bardziej niełatwe,                                      tym lico radośniejsze, gdy znajdzie↔Pozdrawiam

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ;)) 
    • @Dagmara Gądek                              Jak się bliżej przyglądam rzekom, to sprawiają wrażenie zawsze samotnych, nawet te będące w związku z lasem. Zwłaszcza z długim stażem. Las zazwyczaj ma swój ekosystem, który go pochłania a rzeka płynie - bywa że się rozlewa na teren lasu aby zawołać bezgłośnie "jestem, płynę i nawadniam las". A las jeśli coś odpowie "ja też w miarę swoich możliwości" ale żeby otulił koronami drzew - to już za duże oczekiwania.                                Obserwując samotne rzeki, czasem myślę, że one powoli umierają, ale może mi się tylko tak zdaje.                               A swoją drogą czystość rzek pozostawia wiele do życzenia. Zaśmiecone przez przez otoczenie, taszczą gruz doznanych krzywd. - ale to już temat na inny wiersz   pozdrawiam
    • Odeszłaś, zapomniałaś, Komuś serce już oddałaś, Odeszłaś, zapomniałaś, wszystko, co mi obiecałaś. Odeszłaś, zapomniałaś, I nie wrócisz dobrze wiem, Odeszłaś, zapomniałaś, A ja tęsknię w każdy dzień. Dzień kolejny na mej drodze A ja ciągle jeszcze błądzę, Nie odnajdę nigdy już Naszych ścieżek, naszych dróg. Tam, gdzie świerszcze ciągle grają, Gdzie słowiki wciąż śpiewają, Gdzie ta droga, gdzie ten bez, To wciąż gdzieś naprawdę jest. Lecz już ślady naszych stóp Zabrał czas, okrutny stróż Dni minionych, dni radosnych, Zatarł wszelki ślad miłości. Odeszłaś zapomniałaś....
    • @Ryszard Galant Sielankowo. Mnie się podoba.
    • @agfka Starsi ludzie czasem są bardzo samotni. Choć u nas jakby mniej. Duży blok sąsiedzi się znają od pół wieku.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...