z notatnika sygnalisty - uprzejmie donoszę ..
-
Ostatnio w Warsztacie
-
beta_b 6 148
Tę chwilę przetrzymać,
pomyśleć o jutrze
i nawet, gdy smutno
- to jutro łzy otrze.
Zatrzymać się chwilę,
nie płynąć w odmęty,
bo nowy dzień przyjdzie,
jak cichy dzień święty.
I będzie już lepiej
i w serce się wleje
proroczy olejek,
co da Ci nadzieję.
I dotrwać do jutra,
cokolwiek to znaczy,
bo sens się odnajdzie,
a Bóg wytłumaczy
lub inne koleje,
życiowe przystanki.
Edytowane przez beta_b (wyświetl historię edycji)
Doczekaj do jutra —
sprawdź, co się wydarzy.0
-
-
Najczęściej komentowane w ostatnich 7 dniach
-
- 47 odpowiedzi
- 1 074 wyświetleń
-
- 47 odpowiedzi
- 1 055 wyświetleń
-
- 47 odpowiedzi
- 1 296 wyświetleń
-
- 34 odpowiedzi
- 912 wyświetleń
-
- 33 odpowiedzi
- 735 wyświetleń
-
Rekomendowane odpowiedzi