Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Pustka


Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Ewelino... fajna ta "Pustka"... dobre... różą mnie trącasz - kolce swoje zrobią - zostawiłabym jako pierwszy wers
i dalej tylko ciutkę rozbić... co Ty na to.?. sugestia, jn. ale 'dziecię' Twoje.

 

różą mnie trącasz 
niedbale 
głos zciszam 
żyję 
niemym /pragnieniem/                 ...................... masz literówkę w tym słowie
w bezpiecznym domku 
dla grzecznych lalek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nata_Kruk @Ewelina 

Ja bym jednak pozostawił tak, jak jest. Każdy wers wyznacza konkretne zdanie i moim zdaniem to dobrze ze sobą współpracuje. Rozbicie na większą liczbę wersów wprowadza niepotrzebne przerwy w czytaniu, wydźwięk wiersza staje się inny.

Pozdrawiam obie Panie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Jasiński a nie wiem czy są nagie. To już zostawiam wyobraźni czytelników. 

@Nata_Kruk dziękuję za wnikliwe czytanie i wyłapanie literówki

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Co do innego rozdzielenia treści, wydaje mi się, że tak jak jest teraz jest ok. Oczywiście to moje zdanie ;) 

Rozdzielenie zmieniłoby sens w jakimś stopniu, co oczywiście też jest ciekawą alternatywą. Ja jednak tym razem zostanę przy swoim.

Pozdrawiam serdecznie

 

@Leszczym sprint mam we krwi ;)

Dziękuję, że zajrzałeś :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ewelina @Ewelina akurat tego nie wiedziałem, te inne znaczenia były poza moim zamiarem. Chciałem też może zaakcentować, że czasem ciut trudniej o wyjście naprzeciw niemym pragnieniom niż o zmianę domu w kontekście bardziej materialnym :// No ale to może zbyt pesymistyczne jest zdanie ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...