Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zabawni blondyni


Leszczym

Rekomendowane odpowiedzi

@Leszczym swój ostatni wiersz.Sprawdzę może to nie był Twój-:)Między „ obrazem ( oddechem)naszym jest gdzieś granica ta.Ty malujesz obrazy ja gubię się we łzach….”właściwie  w codzienności dziś się skrywam

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

@Bożena De-Tre Tak.Zrób piosenkę !!!!Jeżeli nie Ty ja spróbuję.”Zróbmy ostatnią próbę-reżyserujesz Ty/ stop klatka/stop…sernik mi się zaraz spali PiszPan ja biegnę…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bożena De-Tre Oj nie, ten wiersz ma być krótki, enigmatyczny, prosty. Zresztą od jakiegoś czasu czasem robię takie powiązane wpisy wiersza i piosenki :)) Wszystkie tutaj wiersze które wrzucam są moje :)) Czasem tylko zdarzają mi się jakby zapożyczone frazy, bo te tutaj się cieszą to przeróbka piosenki Manamu, że "się śmieją, się śmieją" itp.

@Bożena De-Tre Jeśli to było do mnie - nie "zrobię" piosenki :// Naprawdę tego nie potrafię, kompletnie. Piosenka wymaga ram, rytmu, rymu, taktu, koronkowej i precyzyjnej konstrukcji, a ja tego nie umiem. Żałuję, ale faktycznie nie umiem ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tectosmith Jeśli zabawny dobrze. Jeśli mało zabawny też dobrze. Ja już nie mam intencji jakichś przesadnych dbałości o wpisy. Tutaj w ogóle jest coś w rodzaju dialogu z wyjątkową piosenką wyjątkowej artystki. Mój zamiar był raczej zabawowy, ale przecież można tekst inaczej odebrać, a ja lubię w wierszach niedomówienia i staram się uciekać od łopatologii tylko nie zawsze mi się to udaje ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...