Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Masturbator II


Marek.zak1

Rekomendowane odpowiedzi

@Tymczasem

Pierwszego masturbatora napisałem jakieś 10 lat temu, a i na forum od czasu wrzucenia go (29 kwiecień 2019) , wstawiłem jakieś 500 innych, więc "znowu" nie do końca oddaje profil mojej twórczości. 

Pozdrawiam

@Tymczasem Powtórzę, od napisania pierwszego minęło jakieś 8 lat, a na forum około 500 wierszy, więc nie tak często. Limerykową odpowiedź doceniam:). Pozdrawiam

@Somalija W starożytnym Rzymie, czy Grecji była popularna forma rozrywki, były domy uciech, a wielu kupowało niewolnice w tym celu, z kolei na wschodzie była instytucja haremów, więc nie do końca chodziło o prokreację:). Pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Na polowania chodzili Ci którzy mogli, nie było podziału na płeć, a dzieci rodziły samice i czy były wspólne w stadzie, czy dzieci znały swoich ojców, to możemy zgadywać... z późniejszymi czasami jest łatwiej... Pozdrawiam

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.zak1  95% facetów i 75% kobiet.... oznacza to, ze panowie mają w tym względzie większe potrzeby. Swoją drogą ciekawe co robi te pozostałe 5% i 25% populacji ... hedonistyczne kontempluje życie erotyczne wyłącznie  w parach czy odwrotnie  - nie potrzebuje ani samemu ani z partnerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...