Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zatrzymanie


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Moja babcia miała taki długi, jak byłem mały, ale potem obcięła na krótkie, bo za dużo było z tym roboty.

 

Dobrze jest płynąć wraz ze strumieniem rzeczywistości. Wtedy życie jest piękne i stajemy się jakby młodsi. Zewnętrznym wyglądem też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poezja.tanczy to tak jak w życiu, czasem też się dużo dzieje :)

Pozdrawiam :)

@Rafael Marius moja babcia zawsze miała długie włosy i nosiła kok. Dla mnie był on atrybutem "babcinności" :) Jako dziecko nie byłam w stanie wyobrazić sobie babci bez koka.

 

Fakt, w życiu warto płynąć z prądem, można odpocząć i się zrelaksować, pozwolić się życiu nieść, nie stawiać oporu, nie złościć się...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Jakoś nie odbieram tego strumienia jako strumienia życia. Coś innego powstaje w mojej wyobraźni, coś nieskazitelnie czystego i bliskiego naturze.

Jeśli zaś idzie o ten "strumień życia" to gdybym mu się poddał to po prostu już by mnie nie było. Trzeba było twardo stanąć w tym strumieniu, zabetonować stopy i po woli ruszyć do góry, do źródła.

 

Bardzo ładny wiersz, miło się czytało. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tectosmith dziękuję

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Interesujący i wyjątkowy komentarz. Tak wiele różnych znaczeń ma jedno słowo: "strumień"... 

Tak, masz rację, czasem nie wolno się poddawać strumieniowi życia. Czasem trzeba zawalczyć.

Pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...