Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kogo wybrać?


Marek.zak1

Rekomendowane odpowiedzi

@Nostalgi.Nemo @Nostalgi.Nemo 

 

Co do Szwejka podzielam opinię, że to świetna książka. Wielu Czechów nie jest jej entuzjastami, bo sporo prawdy tam o nich jest. W Czechach z racji pracy zawodowej, byłem wiele razy i lubię ich za pragmatyzm, niekonfliktowość i świadomość własnego miejsce w drużynie.   

Jak napisałem, NN, jak macie chęć przeczytać, podajcie mi maila na priv. Tutaj jest kilka krótkich fragmentów:

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@staszeko

 

Zauważ, Stasiu, sytuacja jest podobna: twa wojna na Ukrainie, wojna hybrydowa z Białorusią - suką Rosji, Unia Europejska za pośrednictwem Niemców zablokowała środki z KPO, które zresztą są nasze jako wspólne składki i kredyty, młodzi ludzie bardzo dużo piją alkoholu i popełniają samobójstwa, mi bezprawnie zablokowano konto na podstawie donosu od jakiegoś "sam_i_swoi" i nikt, dokładnie, nikt, nie zainteresował moim losem, chociaż podałem tutaj numer telefonu dla bezpieczeństwa, a wy co? Nic, a nic - żadnej reakcji, tak właśnie się zachowuje się elita na smyczy Unii Europejskiej.

 

Dlatego jesteś piąta osobą, zafałszowaną, parszywą i żydowskim pomiotem - katolickim lizusem, będziesz piąta osobą zablokowaną na tym koncie - nie będziesz mógł czytać i komentować moich tekstów, a ja będę robił co chcę - nie masz żadnego prawa żyć cudzym życiem, twoje miejsce już dawno jest w grobie.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...