Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Czas elekcji


Leszczym

Rekomendowane odpowiedzi

 

W czasach elekcji znowu musisz mocniej dawać po łapach. I tylko dlatego żeby jeszcze móc stanąć przed lustrem i kogoś tam jeszcze móc dostrzec. Prozaiczne motywacje nie idą w ogień i lubią popołudniowe drzemki.

 

 

Warszawa – Stegny, 22.06.2023r.

Edytowane przez Leszczym (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konrad Koper Dzięki, ale bez przesady, bo często stoję na mieliźnie ;)

@Rafael Marius A mnie się zaczyna wydawać że byłoby 2 razy taniej, bezpieczniej, perspektywiczniej, spokojniej i rozsądniej gdyby wybory parlamentarne odbywały się co 8 lat. I tylko trzeba byłoby na wszelki wypadek dopracować reguły wcześniejszych wyborów.

 

Dzięki bo bardzo lubię zespół Izrael, a płyta Nabij faję spore na mnie wrażenie zrobiła kiedyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Dziękuję.

Bez przesady.

To było super towarzystwo, otwarci kreatywni ludzie. Jedne z moich lepszych czasów w życiu. Napisałem o tym nawet wierszyk. Pewnie niedługo opublikuję. Zresztą pozostał we mnie ślad tych doświadczeń.

 

Ale przyszedł kapitalizm i ludzie pobiegli każdy w swoją stronę za forsą. Sam nie wiem dlaczego tak się stało. Wszyscy myśleli, że będzie lepiej, a teraz tęsknią nie za ustrojem rzecz jasna, a za relacjami z ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius Miałem coś podobnego na studiach. W sumie fajne towarzystwo na czwartym i piątym roku zaczęlo myśleć innymi kategoriami. I wielu z nich wbiło się w karierowy wyścig szczurów też za forsą. I sam tak uczyniłem wtedy. A ze studiów już z nikim nie mam kontaktu. Ustrój ustrojem, dziedzina dziedziną a są ambicje ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Ja też nie mam.

 

Ale za komuny tej forsy nie było. Czy się stoi, czy się leży dwa tysiące się należy.

Za to znajomości były dużo warte. Szczególnie z ekspedientkami ze sklepu. Miałem koleżankę z podstawówki, która taki zawód wybrała. Warto było z nią trzymać, bo miała dostęp do deficytowych towarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...