Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Niepasujący - Czego chcę


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Chcę się podzielić z wami moją twórczością!

 

Jest to coś, nad czym pracowałem przez bardzo długi czas i w końcu udało mi się skończyć swoją pracę, abym mógł zacząć kolejną.

 

Pełna wizualizacja tekstu na portalu youtube.

 

Chcę wywołać uśmiech na twojej buzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manek Na sam filmik poświęciłem cały mój wolny czas przez ostatni miesiąc, pracując normalnie w hotelu/restauracji jako kelner/sprzątacz. Przez ostatnie dwa tygodnie bardzo często wstawałem w ogóle o 4 rano aby mieć 4h przed pracą na 8. 

 

Było przy tym sporo pracy, a to też mój pierwszy filmik w Adobe Premiere Pro, więc musiałem się uczyć na bieżąco, haha. Udało mi się to zrobić tylko i wyłącznie dlatego, że wszystko sobie zaplanowałem i rozbiłem na jak najmniejsze zadania. Myślę, że to też dzięki temu, że napisałem taki wierszyk (w playliście na końcu filmu - Zadania łatwe do zrealizowania).

 

Filmik jest jednak pracą taką finalną, a w ogóle żeby dotrzeć do pomysłu jego wykonania, poświęcałem cały swój wolny czas przed/po pracy przez kolejne pół roku wcześniej.

 

Starałem się, aby to wszystko sięgało tak głęboko jak to możliwe, a teraz to cóż, czeka mnie praca dokumentująca tą głębię, której wizja sprawia, że mocno się teraz uśmiecham!

 

Dziękuje za wiadomość i miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...