Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @FaLcorN Oj z tym uważaniem, ileż ja już słyszałem o tym uważaniu... ;)) Nie uważam, bo gdybym uważał, no naprawdę nic tutaj bym nie napisał i nie zamieścił na forum... Ogólnie staram się w życiu prywatnym i zawodowym, bo pisanie traktuję nawet zawodowo, uważać, że...
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Uważaj na dowody miłości pozdrawiam!
    • Nie mów nic, wszystko zrozumiałem.  Twoje słowa mówią wiele, każdy je zrozumie.    Wziąć skarb  i nic nie zapłacić. Nie policzą Twoich kroków, ani zużytego powietrza.   Czekasz na zrządzenie losu, co stanie na Twojej drodze może być jego darem.    Malowany słońcem błękit nieba, i chłodny wiatr w upalny dzień.    Osunęła się pod Tobą ziemia, ktoś Ci pomógł. Nie żąda wiele, jedno słowo wystarczy.   Rannemu udzielono pomocy. Ten co pomagał jest szczęśliwym, że mógł to zrobić.    Poczekasz cierpliwie  zrządzenie losu  na które czekasz  przyjdzie albo nie.   
    • ~~ Jeśli o jesiennej porze - kiedy plucha jest na dworze; a Ty już w jesieni życia - miej pod ręką do popicia coś, co facetowi sprzyja .. Wlej szklanicę w swego .. ryja - popraw drugą, jeśli trzeba; zagryź byle skórką z chleba - wnet zapewne sen Cię zmorzy. Duch (spirytus)_ to lek boży .. ~~
    • @Sylwester_Lasota chyba się zgrywasz to Twój ulubiony futrzak - mruczuś pozdrawiam:))
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...