Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wyuważyła


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

A może to wydobywanie przez kogoś naszych wad to konieczne szlifowanie i polerowanie nas..? Ale oczywiście nie powinno nas uszkodzić. To niełatwa sztuka, dlatego powinna towarzyszyć jej miłość. Ona to potrafi. Lekko, z pewnym dystansem i humorem poruszasz i przybliżasz "ludzkie problemy". Potrafisz to :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cor-et-anima Właśnie w tym rzecz, cała moja wielka trudność, która waży cholernie dużo i jest coraz cięższa i cięższa, że ja najzwyczajniej w świecie lubię lekko i do tego nawet na przekór sobie właśnie dążę. Był kiedyś fajny film zresztą Gra pozorów, ale pamiętam ten film tylko trochę :)) Cieszę się, że doceniłaś moje starania :)) Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nefretete odpowiem Ci Elvisem (fajny film w kinach) jak czegoś nie możesz powiedzieć to to zaśpiewaj i wyrzuć z siebie. Ale żeby nie było tu nie ma specjalnie prawdy - ot zabawa słowem, która wzięła początek od słówka wyuważyć. Logiki też nie ma większej. Przyznania nie ma. Tylko wierszyk, mam nadzieje zresztą, że żartobliwy. Dzięki za lekturę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Hej!

W każdej roli poezję, odgrywa się śpiewająco czy na stojąco, albo na leżąco -:)

Kwestia preferencji - nieprawdaż?

Dlaczego twierdzisz? - jeśli oczywiście mogę zapytać -, że nie prawdy? coś ty! Nawet w słowie pisanym przez ciebie , jest cząstka twojej duszy - czyż nie tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

"za często używanych papierosów" - dobre. 

 

Słówko, o którym piszesz, "wyuważyła" jakoś mnie kłuje, ale pewnie niepotrzebnie. 

 

"z zawiasów nie wyważyła". Jak przysłowiowe drzwi? Co to się dzieje? 

 

Pozdrawiam Leszczym, J. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...