Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Robi się gorąco


Leszczym

Rekomendowane odpowiedzi

@Wędrowiec.1984 Mnie się wydaje, że sporo z nas mężczyzn czuje emocje potencjalnej partnerki. I myślami też próbuje je ogarnąć. Ale inna sprawa, że też często sami nie wiemy czego byśmy chcieli. Poeci czy pisarze - przynajmniej ja tak mam - często cofają się do wcześniejszych tekstów i tamtych emocji co u mnie osobiście powoduje, że jestem bardziej skostniały i mniej płynę za wydarzeniami. Sądzę ogólnie, że z jednej strony jesteśmy bardziej świadomi, ale chyba również mniej spontaniczni. W każdym razie ja tak mam ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Oby nigdy nie zrobiło się wszystko jedno :)) 

 

Letnie dziewczyny

to maliny

Zimowe dziewczyny

drwa osiny

 

:)))

 

Wszystko w swoim czasie, ale powtarzam: obojętności nie dać się

                                                                        przeżywać pięknie każdy dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Pięknie opisujesz, masz talent. Ja zazdroszczę, bo jakoś nic mi nie wychodzi, ale powoli, powoli i może też opiszę co tam mi w duszy gra, oby się udało. Na razie się rozglądam, dzięki za Twoją poezję. 

Edytowane przez Justyna Adamczewska (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek_K Dzięki za fajny komentarz. Nie ścigaj mnie za interpunkcję, bo w tym zakresie jestem chyba niedouczony, a wolę napisać kolejny tekst niż zgłębiać jej zasady :))

@Justyna Adamczewska poczytasz, poczytasz i sama spokojnie coś napiszesz - to nie jest aż tak trudne :)) Ależ proszę bardzo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...