Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Reinkarnacja


Rekomendowane odpowiedzi

@[email protected] Grzesiu poruszasz w tym wierszu ważne zagadnienia. Tylko, że mi się wydaje, że ciut za ostro, co może przeszkadzać w odbiorze, czy w dyskusji... Gdyby tak wiersz wyłagodzić paradoksalnie mogło by mieć to lepszy efekt, ale zaznaczam, że to tylko moja subiektywna opinia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym Takie było założenie wiersza... narodziny i śmierć -  w okolicznościach jakie są na porządku dziennym w chwili obecnej. Narkotyki, samobójstwa, pandemia, brak należytej opieki zdrowotnej. Zanim pomyślisz o życiu, żegnasz się ze światem. Aby wpłynąć na ludzką świadomość, nie raz trzeba ręką w stół, poruszyć świadomością.

Trzymaj się zdrowo, jak masz jakieś propozycje złagodzenia wiersza, chętnie posłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected] nie, nie umiem i nie bardzo lubię cudzych wierszy poprawiać. W sumie możesz mieć rację przysłowiowo waląc ręką w stół, to kwestia optyki, ja po prostu chyba wolę lżej, co zauważyłem trochę bardziej akurat do mnie przemawia. Nie zmienia to faktu, że martwią mnie zarówno czasy jak i bolączki współczesnego świata ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...