Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Damroka "ukryte kocham w welurze nocy" pięknie podkreśla nastrój i emocje tych romantycznych chwil i ich przypomnienia. Złapać teraz drugi oddech i tak trzymać... Pozdr.
    • @Jacek_Suchowicz Co by się nie działo relaks następuje, i co raz na spławik patrzę tak z ostrożna, nawet jak nie złotej, wolnośc podaruję, gorzej jak się zjawi ta moja dwunożna.   Podarować wolność spełnić jej marzenie, jaki w zamian rewanż niechybnie zapyta, i już się sposobi wysłuchać życzenie, myśl o rychłej zmianie w jej słowach ukryta.   Znów lunęło z hukiem, niebo mnie wspomaga, ściśnięci przed deszczem ja oraz kamraty, podnieśliśmy głowy a tam tęcza naga, i już się rozpełzły moje dylematy.   Pozdr.
    • … a tak jeszcze , to  zaintrygowała postać z drugiej strofy

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      jeśli ma swój pierwowzór ( … bo tak sugestywnie nakreślony ;))     pozdr
    • @hania kluseczka świetnie i nowocześnie  napisane

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ; PL - om jednak - nie zazdroszczę, ale trzymam kciuki za … kolejną zwrotkę ;)   pozdr.
    • @Lidia Maria Concertina @Lidia Maria Concertina To zdecydowanie powód do zadowolenia... spodobał mi się sposób ujęcia tematu. Pozdrawiam :)  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...