tomass77 Opublikowano 23 Listopada 2021 Zgłoś Opublikowano 23 Listopada 2021 Był sobie człowiek Byl Zdechł jak pies pod płotem Zdechł Jego ostatnią myślą było Że nie zawsze jego życie było pieskie I poczuł niewymowną tęsknotę I ulgę 1
Waldemar_Talar_Talar Opublikowano 23 Listopada 2021 Zgłoś Opublikowano 23 Listopada 2021 Witam - nie bardzo rozumiem o co chodzi - Pozdr.
tomass77 Opublikowano 23 Listopada 2021 Autor Zgłoś Opublikowano 23 Listopada 2021 @Waldemar_Talar_Talar niestety nie odpowiem na to pytanie. Z szacunkiem
Gość Opublikowano 24 Listopada 2021 Zgłoś Opublikowano 24 Listopada 2021 Ja mam poczucie, że w tym wierszu nie chodzi o nic konkretnego. Ot, umiera człowiek i dochodzi do wniosku, że wcale nie miał w życiu aż tak totalnie przerąbane. Nie dostrzegam żadnej dodatkowej głębi.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się