Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Pożółciło... pozłociło


grzegorz-kot67@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@[email protected] szczególnie podoba mi się ,,przetak promieni", ,,lenistwo na wodach", ,,złota bogini" i oczywiście ,,chmury z północy". 

 

A wiesz, że kos był kiedyś ptakiem leśnym ale przystosował się do życia blisko człowieka, jest troche takich zwierząt, którym...  człowiek nie przeszkadza. Czytałam trzy razy; Gratuluję

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija Ago cudownie dziękuje za opinię, wiersz napisałem 1.10.2018 r. a jak widzisz czas nie zmienił postrzegania jesieni, ona wciąż będzie zachwycać kolorami. Dopóty, dopóki całkowicie nie zrzuci liściastej koszulki, później jest pusto i nostalgicznie.
 

Miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija No tak, można to także w ten sposób postrzegać, gdzie koszulka tam emocje, ale liście żądzą się swoimi prawami natury, a nie emocji.

Proszę o uśmiech Ago.

@valeria Valerio, jeśli chodzi o kosa... spacerował i przestał, muszę zajrzeć czy kosy odlatują na zimę, tak mi go brakuje.

Zawsze wycieczka przez pole, dziób, dziób i patrzy w okno, na końcu siada na ławce, ostrzy spracowany dzióbek i odlatuje. A rano od nowa.
 

Wszystkiego Dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija Ago a teraz może być?

@Patrycja_M Nie jesteś Patrycjo wyjątkiem, także bardziej uwielbiam wiosnę, ale obie siostry wspaniale się uzupełniają.

Jedna rodzi a druga ten zasiew niszczy, natura jest wspaniałym konstruktorem, tylko jej nie przeszkadzać.


Miłego sobotniego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.zak1 Tak. Wiersz dobry do ciepłej, albo jak kto woli do kawy - na to żeby przysiąść. Jest i ciepło i momentami zabawnie (jak to Grzegorz ma w swoim stylu) i nawiazując do Twoje jwypowiedzi - refleksyjnie. 

 

Ach ta jesień. 

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...