Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Tylko po cichu


Rekomendowane odpowiedzi

@Nikodem Adamski zrobiłeś coś, czego nie spodziewałem się. To jest piękny wiersz. Dla takich wierszy warto czasem tutaj żartować i żartować i żartując zatrzymać się nad takim wierszem. Wykazałeś się, Autorze piękną poezją. Ukłoniłeś się przed każdym słowem. Tak. Dokładnie tak wygląda przestrzał. Rana w miejscu strzału. Na wylot przebiłeś się przez istotę poezji. Jak zwał tak zwał. Bardzo się spodobał Twój wiersz. Ograniczyłeś się do zdarzenia. Teoria opisowa została zredukowana, pojawiła się przestrzeń dla dzieła. Dla poezji w tym rzeczywistym kształcie. Bardzo dobre. Trochę już zdążyłem spożyć, ale wiem, co gadam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikodem Adamski jeszcze raz to powiem. Bardzo dobry wiersz. Nie mam czasu - napiszę tak: ogromna pokora mnie w tym wierszu powaliła. Twoja pokorą, Autorze. Swoją godność rzuciłeś tutaj na pożarcie. Oddałeś naszą ludzką słabość, jaką jest dążenie do bycia "lepszym" od innych kosztem wszelkich właściwych czynów. Umniejszyłeś siebie - ukazałeś się wartościowym, ale nie lepszym od innych. W tym wierszu jest Twoja godność, pokora, cnota. Cierpliwość na miarę doskonałości. Pozdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...