Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @agfka …nie śmiałabym nikogo wytrącać - to nasze prawo by tkwić we własnych interpretacjach, gdyż są nasze; nawet wbrew dobrej woli Autorów, aby przekonać do swojej wizji…   Jest jeszcze opcja, ku, której się skłaniam i jak sądzę o TO chodziło Autorce - aby pokazać, że uczucia są, ale okoliczności sprzyjających im do ( nie zaistnienia , ale rezonansu w drugim ) - już brak , słowem : nie ma podglebia dla miłości, i tak rozumiem  pustą szklankę, natomiast obstaję uparcie, że sformułowanie jest mało precyzyjne, proste i niewyrafinowane - tak się nie da ludziom przekazywać myśl, poezji. Wielostronność płaszczyzn dla interpretacji tworzy się  wyrafinowaną liryką, a nie brakiem precyzji wypowiedzi.   pozdrówki miłe

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      @agfka …Twoja interpretacja też ciekawie uzupełnia obraz i moje sugestie - w obliczu  niepełnych uwarunkowań , zaistniała sytuacja przypomina tak jak piszesz akwarium, względnie bańkę - rzeczywistość uczucia jest niekomplementarna, bo oparta na jednostronnych, indywidualnych przesłankach więc  pozostaje tylko u zainteresowanego; bez progresu, nie obejmując przyszłości.   pozdrówki uśmiechnięte  
    • @Poezja to życie fajnie i ładnie - pozdrawiam 
    • Późną burzą Kiedy godziny się dłużą   Znajdę swój raj utracony Za wzrokiem ludzi stęskniony   Tam gdzie dzieje się wiele I triumfują wszelkie nadzieje   To prawda objawiona jak na dłoni Przed tym nikt się nie uchroni            
    • @Stracony @Straconypięknie dziękuję za komentarz i podpowiedzi. Wiersz ma już swoje lata. Jestem tutaj nowy ale staram się pokazać wszystko, co moje, od początku. Pozdrawiam serdecznie  @Marek.zak1 @Marek.zak1 dokładnie tak jest jak piszesz. Jeżeli ktoś w jakiś sposób pomoże - jest zdecydowanie łatwiej - pozdrawiam - ukłony 
    • Bóg pomaga, ale sam niczego za nas nie zrobi. Pozdrawiam
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...