Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

modlitwa


beta_b

Rekomendowane odpowiedzi

@opal zmieniłam ostatni wers wg Twojej sugestii.

W pierwszym wersie liczba sylab (8) musi się zgadzać, nie upieram się na zapychadło "to", ale nie mam pomysłu na rozwiązanie. Co do puenty: zabawa słowem i forma negocjacji. Jeśli zamysł "góry" jest, i jeśli jest "góra" w ogóle - to wnioskuję o uniewinnienie, bo mogę się "na dole" przydać. I nie śpieszę się do zmiany statusu.  

@[email protected] to prawda, wiele nie trzeba by być szczęśliwym. Wystarczy odbić się od mułu. 

@ais @Waldemar_Talar_Talar @GrumpyElf @Marek.zak1 @corival Dzięki za wpisy. 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Zwykłe negocjacje ;) jeśli go nie ma, to nic się nie stanie, i tak nic nie mam, jeśli jest - może coś utarguję ;) Spolegliwe czekanie robi z nas ofiary. 
 

Pozdrawiam ciepło, dziękując za rozmowy i wsparcie, bb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beta_b Jestem za koleżanko ale... skup się na tu i teraz, bo mamy tylko teraz i tylko w teraz istniejesz będąc częścią całości i całością w samej sobie.

Pozdrawiam Pani od balonów.

Nadal o Tobie pamiętam choć to już przeszłość czyli projekcja umysłu którego nazbyt często jesteśmy niewolnikami.

Udanych lotów.

Ps. może czas się spotkać jak będziesz w pobliżu, oczywiście o ile "teraz" na to pozwoli

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@beta_b

 

To w zasadzie antymodlitwa, gdyż prosisz boga by dał Ci spokój. To niezręczne "to" w pierwszym wersie zmienia chyba zamierzony wydźwięk. Może by "jeszcze" zamienić na "moje"? Albo zamienić życie z jeszcze (chyba o to najbardziej Ci chodziło) i zrymować to z nacieszyć. Jeszcze-nacieszy, to w sumie nie taki zły rym. 

3maj się Beta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...