Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Dorosłam


siachna

Rekomendowane odpowiedzi

@corival i pewnie tu mnie masz...@corival interpretacja poezji winna być dowolna. Każdy ma swoje życie, swoje doświadczenia i emocje, i każdy ma prawo odbierać słowa na swój sposób. Skoro tak to rozumiesz, to tak jest (dla Ciebie). Dla mnie jest trochę inaczej.

@Pan Ropuch kocham, kiedy wrzucacie mi piosenki w komentarzach. Mam wrażenie, że rozumiecie mnie tu jak nikt nigdzie... Kocham Cię, mój Wrogu... Jakie to doskonałe podsumowanie tego, co się dzieje. Tak bardzo Ci dziękuję, Panie Ropuchu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@siachna Mnie "zamknę oczy" kojarzy  się bardzo jednoznacznie i nieodwracalnie...

Przeczytałam dziś jednym tchem wszystkie Twoje wiersze tutaj. Dobra poezja, nawet bardzo dobra, przemawia do mnie, jest mi na swój sposób bliska.

Jesteś młoda, utalentowana... uśmiechnij się do losu i niech on uśmiechnie się do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Annuszka wreszcie ktoś, kto myśli jak ja!

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Zupełnie jednoznacznie i totalnie nieodwracalnie - dokładnie. I tylko/aż o to chodzi.

 

Jednym tchem? Nigdy nie czułam się tak dumna! Dziękuję! Nigdy nikt mnie tak nie pochwalił! Nieziemsko cieszę się, że podobają Ci się moje wiersze. Nie oszukujmy się, monotematycznie depresyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...