Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Wstyd


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@error_erros Ja na Twoim miejscu poszedłbym w ślady sylabotoniki, bo masz potencjał, ale wiem że tego nie zrobisz, a wiesz dlaczego? Bo to nie jest łatwy kawałek lirycznego chleba. A ludzie są z natury leniwi - idą na łatwiznę.

Trzymaj się zdrowo i pisz co w duszy gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.zak1 Po Twoim komentarzu pomyślałem sobie, że moje wierszyki są chyba zbyt dosłowne. Może warto byłoby zostawić więcej pola do interpretacji, tak jak mi wyszło w tym przypadku.

@[email protected] E tam, wierzę, że gdybym się zawziął, to nawet na tyle bym się przypilnował, żeby i sylabotoniczny wydziergać. Skoro tylu autorów to robiło, dlaczego mnie miałoby się nie udać? Tylko że co to za przyjemność z pisania wiersza, kiedy matematyka na pierwszym miejscu? Ostatecznie to moje hobby, rozrywka. Nie aspiruję do miana profesjonalnego poety, zatem pozwalam sobie jako priorytet obrać czystą przyjemność ;D

Ogromnie Ci dziękuję za tę dzisiejszą dyskusję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywają sytuacje, kiedy obowiązek i zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwalają na krok, który mógłby okazać się oazą szczęścia. Z drugiej strony przekroczenie tego progu, to niekoniecznie idylla, bo wyrzuty sumienia mogą okazać się piekłem dla takiej miłości i związku. Pozostaje wycofanie i ból niespełnienia, ale czy na pewno?

Świetny wiersz, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VaruVaeri W żadnym wypadku nie dążę do "podręcznikowej" poprawności. Ale skoro już jestem wśród ludzi, którzy mają większe doświadczenie ode mnie, uważam, że warto wysłuchać ich opinii i argumentów. Wydaje mi się, że taka jest rola forum ;> Szkoda, że nie pamiętasz nazwy tego zespołu, umieram z ciekawości ;D Jeśli mowa o zespołach, moim absolutnym ideałem i poziomem, który marzy mi się osiągnąć, jest zespół Noże. Zresztą, mój nick jest zaczerpnięty od jednej z ich piosenek ;) Polecam gorąco!

Dziękuję za odwiedziny i ciepłe słowa!

@Deonix_ Kłaniam się i bardzo dziękuję. Cieszę się, że Ci się podobało ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...