Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

MOJE MIEJSCE


huzarc

Rekomendowane odpowiedzi

@huzarc a taki właśnie, że aż musiałam zacząć obserwować ;) Ja czasami chcę zbyt wiele i powyższy wiersz od razu wyobraziłam sobie jako długą opowieść, taką dla wytrwałych lub maniaków, oczywiście rymowaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kot Dzięki, wdzięczny jestem za miłe słowa:) 

@Antoine W @Gosława krzyż to też matryca, coś jak kartezjański układ odniesienia, w niej nasze życie wykreśla swój kształt, wiedzie po wykresie funkcji, której tajemnicy rozkładu nie potrafimy zrozumieć:)

@Franek K Mogę zmienić ten lazur, w specjalnej edycji;) dzięki za opinię:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@huzarc Patos i egzaltacja!

To cenię w wierszach; z duszy napisana treść.

Mała uwaga, jeśli pozwolisz? " Trzy - trójkątnie" 

Na pewno zauważysz!

I to: "Spokój ptaków wiszących"  -  nie masz interpunkcji, w całym wierszu. Jednak, skłonny jestem ci napisać, że "wiszące" albo "wiszący?

Nie czepiam się; bo tekstem pisanym, odleciałeś!!

 

Pozdrowienia dla Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hopeless Myślę, że jesteś skrzywdzony na różne inne sposoby, więc raczej nie zaszkodzę Ci bardziej... Dziękuję za opinie, ale nie jesteś moim mecenasem, aby schlebiał Twoim gustom. Najważniejsze, że swej estetyce jesteś zapewnie zakochany do szaleństwa i z idiotyzmami dyskutować nie będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hopeless Oczywiście, że jestem prostakiem i gdzie mi tak do kogoś takiego, kto ma ego nadmuchane jak żaba i palącą śliwowicę we krwi. To są dopiero są metafory, co się zowie, wypisane wprost ze słownika wygrzebanego z uczyć wyższego rzędu, przez oczytanego w boskiej poezji ojca mych wnuków. Ciekawe to może, a co mówią o tym, Waść prawisz lekarze? Poezja to swoboda mój Panie i nikt na kontekst monopolu nie ma, nawet jeśli myśli, że wie wszystko, na wszystkim się zna, a kto uważa inaczej może liczyć jedynie na epitet głupka pod swoim.adresem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że Pan wszystko rozumie najlepiej wszystko i za wszystkich, a ludzie teraz w rozpacz wpadną, bo przestał Pan ich lubić i to z mego powodu. Zaiste beznadziejna to sytuacja. A tyle w Panu mentorskiej przenikliwości i troski o mnie, tylko jak jakoś na wiarę nie chcę tego pojąć, to ochota do rzeczowego tłumaczenia mi opuszcza Pana. Ja na prawdę wierzę, że spija Pan esencję z świętego Grala poezji, który w swym mniemaniu dzierży w swej świątyni objawienia, ale tak jak Pan nie lubi ludzi, tak ja bez pysznienia się na natchnionego od czasu do czasu w takim a nie innym stylu pozwalam sobie podzielić się swoją myślą. I jeśli to akurat to Pana boli, to tylko potwierdzam w sobie tym przeświadczenie, że jednak warto. Nikt od nadmiaru refleksji na różne sposoby wyrażanej nie ubożeje a protekcjonalny ton i puste pouczanie kogoś zwykle maskuje kompleksy i zawiści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po pierwszym czytaniu tak mną zakołysałeś, że 'z mety' klikam na plusik.

Od początku Twojej bytności, lubię Cię czytać, ale... tak mam, że gdy

"myszka" przysypia, to ja, jak kot, w pośpiechu harcuję na forum... czas wracać do realu.

Pozdrawiam świątecznie.

 

 

Edytowane przez Nata_Kruk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...