Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Na tapczanie


Rekomendowane odpowiedzi

:) fajne. Chociaż powinno być chyba w miniaturach, ale tam mniej czytelników... Z drugiej strony miniatura to dla każdego co innego... np.tylko trzy  wersy a tu aż pięć :)

Myślę, że się nie pogniewasz za tę lekką złośliwość :) udany debiut na orgu (bo debiut w ogóle może masz już za sobą).

Pozdrowienia  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • A ode mnie masz, życie każdego inaczej rozpieszcza, każdego na swój sposób. a słowo, no cóż słowo jak słowo, czasem wręcz niezbędne (byle nie za często)!
    • @befana_di_campi nie możemy zakładać najgorszego, bo inaczej to z domu strach byłoby wychodzić, a co do połamania, to moja znajoma połamała nogę w domu, na kanapie...
    • @Tectosmith lubię kiedy pozdrawiasz mnie ciepło ;). 
    • - Pozdrowienia dla wszystkich montażystów   Jak ja kocham montaże, Tylko o tym marzę, Wieszać szafeczki, Układać półeczki. Jak ja kocham montaże, Tylko o tym marzę , Czas tak szybko płynie W kuchni na drabinie. Brygada jest nowa, Do pracy gotowa, Młody ma dziś labę Tylko parzy kawę. Szafeczki , półeczki I inne skrzyneczki Stoją odkurzone, Streczem przystrojone. Sprzęt cały zebrany, Bus przeładowany, Szef prosi boleśnie, Jeszcze to zabierzcie. Godzina dziewiąta A młody wciąż sprząta, Miotłę już zostawiaj, Dawaj, dawaj, dawaj! Do klienta gnamy, Przed blok zajeżdżamy, Czeka szóste piętro, To otwarte okienko. Radę sobie damy, Windę przecież mamy, Winda dziś nie chodzi??? Cóż, jesteśmy młodzi. Poszły w ruch wiertarki I inne wkrętarki, Ścianka już gotowa, Klientowi się podoba. Młody śmieci zgarnij, Jeszcze to ogarnij, Gospodyni miła Kawę zaparzyła. Godzina dwudziesta, Chyba pora przestać, Czas do domu wracać, Choć miła to praca. Szef Gościa kasuje, Gastro nam funduje, Weseli wracamy I głośno śpiewamy. Jak ja kocham montaże, Tylko o tym marzę, Wieszać szafeczki, układać półeczki. Jak ja kocham montaże, Tylko o tym marzę, Czas tak szybko płynie w kuchni na drabinie....
    • @andrew Tak, "jadę na rowerze": o coś się zaczepię, porozbijam, mózgiem sobie wstrząsnę, albo się połamię jak mój Przyjaciel w 2015 - cały teraz podrutowany i co rusz operowany... :p Ostatnio: zima 2023/2024.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...