Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Św. Mikołaj


M_arianna_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Nata_Kruk w tym przypadku, chyba niemało nas - jednomyślnych...;)   pozdrawiam:)
    • @Nata_Kruk Dziękuję:) Ciekawe wiersze rodzą ciekawe komentarze, po prostu...
    • @Dagmara Gądek tak tu może nie ma jakiejś takiej lotnej metafory... taki trochę tekst znad wątroby :// No niestety miewam tak czasem :// @Amber no nie jadam w kinie popcornu, choć przecież z dziewczyną mogę tak ewentualnie zrobić, zresztą pewny nie jestem zupełnie, ale to chyba też sprawdzali... I wypytywali mnie również - ze 4 osoby, czy mam karnet do kina ://
    • obrazek - istna rzeka dla wyobraźni; rury, alfabety morsa między sąsiedzkimi dziećmi, sprzeczki sąsiadów  , bulgotanie wody, „ zalana łazienka” podczas nieobecności urlopu, omdlenie w wannie - podczas pierwszej „ parówki” jak w saunie, wigilijne karpie w wannie, czytanie gazety w wannie przez ś.p. Prababcię, opowieści J.Waldorffa z kolei o jego zacnej rodzinie, w której w jednej nagrzanej wodzie kąpała się przymdlewając seniorka rodu - po czym dla dzieci, po wszystkich członkach rodziny - pozostawało wyziębione bajoro, etc. etc….   BLOKI 

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        ale tym razem…temat msz  niewykorzystany, bo niezbyt zgrabnie się „ zwierszował”…     pozdrówki
    • @Leszczym Bo do kina się idzie na popcorn, a sam film to bonus.:))
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...