Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

nasza muzyka - org.fm


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a właśnie miałam wkleić "Russians..."

 

zatem wklejam tłumaczenie...

zgodnie z sugestią @jan_komułzykant

 

Rosjanie W Europie i Ameryce narasta uczucie histerii W odpowiedzi na wszystkie groźby Zawarte w retorycznych mowach Sowietów Pan Chruszczow powiedział "Pogrzebiemy was" Nie podpisuję się pod tym punktem widzenia Byłoby głupstwem zrobienie takiej rzeczy Jeśli Rosjanie również kochają swe dzieci Jak mogę uchronić mego małego synka Przed śmiertelną zabawką Oppenheimera? Nie ma monopolu na zdrowy rozsądek Po żadnej stronie Żelaznej Kurtyny Łączy nas ta sama biologia Niezależnie od ideologii Wierzcie mi, gdy wam mówię Mam nadzieję, że Rosjanie również kochają swe dzieci Nie było w historii takiego precedensu Który dałby prezydentowi tekst do przemowy Nie ma czegoś takiego jak wojna, którą można wygrać To kłamstwo, w które już więcej nie wierzymy Pan Reagan mówi "Ochronimy was" Nie podpisuję się pod tym punktem widzenia Wierzcie mi, gdy wam mówię Mam nadzieję, że Rosjanie również kochają swe dzieci Łączy nas ta sama biologia Niezależnie od ideologii Co może nas ocalić, mnie i ciebie To jeśli Rosjanie również kochają swe dzieci

Tekst pochodzi z

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 
Edytowane przez Cor-et-anima (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...