Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Bitwa Miesiąca - Styczeń 2005 - wyniki


Ewelina_Tarkowska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

z miłą chęcią zapraszam wszystkich styczniowych laureatów bitew limerykowych do wzięcia udziału w pierwszej tegorocznej Bitwie Miesiąca! A są nimi:

- Marek Hipnotyzer
- Ona Kot
- Mirosław Serocki
- Czarna
- Jacek P.
- Maciejka Pomorska
- e-m-e-m


Tematem bitwy tym razem bedą: Popisy Faustyna z Wąbrzeźna

Konkurs rozpoczynamy dziś, tj 28 stycznia, z nastaniem godziny 22.00. i trwać on będzie do końca miesiąca. Wyniki pojawią się 3 lutego.


Przypominam, że tylko wymienieni uczestnicy wysyłają swoje dwa konkursowe limeryki oznaczone dopiskiem [limeryk konkursowy] natomiast reszta zainteresowanych zabawą w pisanie limeryków na zadany temat pisze ile dusza zapragnie :), bez dopisków!


Życzę wszystkim lekkiego pióra, laureatom powodzenia w bitwie!
Ewelina Tarkowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie,

Dobiegł końca Styczeń, dobiegły również ostatnie limeryki, ścigające się z najlepszymi w Bitwie Miesiąca. A oto jej wyniki:
za rzeczowy, pozbawiony stronniczych naleciałości, zwięzły i na temat komentarz limerykowy Jury postanawia nagrodzić 1 miejscem e-m-e-ma.

Natomiast wyróżnienie za krwisty, rzeźnicko - więzienny wgląd w naturę Fustyna otrzymuje Jacek P.


Gratulujemy!

Czarnej, Maciejce Pomorskiej oraz Markowi Hipnotyzerowi dziękujemy serdecznie za udział, a wszystkich zapraszamy do kolejnej bitwy w najbliższy piątek, 4 lutego.



Pozdrawiamy gorąco
Ewelina i Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE DLA OBU ZWYCIĘZCÓW - ale :

do Szanownego Jury : Jest tak "na świecie", że nagradzany utwór (piosenka, ksiązka, fotografia itp) pokazuje się przy ogłaszaniu wyników. Nie wiem jak jest u Was, bo jestem
tu od niedawna, ale teraz np. em-em miał mnóstwo komentarzy, Jacek P. miał dwa limeryki konkursowe - chyba każdy chciałby wiedzieć KTORE z ich utworów są nagrodzone ...?

bo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i tu wprowadzić zwyczaj prezentowania utworów, które zwyciężyły, nie widzę przeszkód.

Natomiast jeśli chodzi o wyróżnione prace e-m-e-ma i Jacka P. to wydawało mi się, że jest to w miarę jasno określone. Ponieważ oceniamy tylko limeryki, komentarze są tylko przyjemnym dodatkiem i nie są brane pod uwagę przy ocenie. Tutaj, e-m-e-m swój limeryk konkursowy zatytułował "komentarz" i nim zwyciężył. Jacek P. na wyróżnienie zasłużył sobie tzn całokształtem, czyli swoimi konkursowymi limerykami - dwoma, bo tylko tyle może brać udział w bitwie.
Mam nadzieję, że teraz jest już wszystko jasne Pani Bogusławo.

Ewelina Tarkowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...