Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Lepiej (14)


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • stosujesz moje ulubione rymy ale rytm wyrównaj   To o czym piszesz to miłość małpia w literaturze spotkałem nieraz nikt nic od dziecka nie chce wymagać "oj jak podrośnie pojmie - cholera"   lecz wyrastają jakieś bezmózgi  chociaż wysoki psychika słaba jak nie rozumie posyła bluzgi ograniczony z nim nie pogadasz :)
    • Stare sprawy zostały na swoim miejscu i w swoim czasie   "na amen w pacierzu"   Życie wypełniły nowe wartości   Czas w miejscu nie stoi   a on ciągle gra na strunach twojej  niewiary (?)   Nie wywołuj zmarszczki na czole insynuacjami ...    
    • @Nefretete erekcjato musi mieć erekcjato w tytule, a awersacja, powinna mieć max 2 wyrazy, przyimki nie zaliczają się do wyrazów @violetta w konkursie biorą udział utwory niepublikowane nigdzie wcześniej, czyli musisz pisać następne erekcjato, jeśli chcesz, na konkurs i pierwszym miejscem gdzie je wkleisz musi okno "konkurs" na erekcjato.eu żeby były brane pod uwagę, potem możesz je przeklejać gdzie chcesz. i nawiasem mówiąc, to nie ja wypłacam nagrody i to nie ja jestem organizatorem konkursu, ale za organizatora i jego uczciwość, mogę ręczyć, nawet swoją głową :P     
    • @Rafael Marius Nie ważne czy z lewicy czy z prawicy -  obserwujemy życie nasze i ludzi wokół nas.                              Nie brałem żadnych tabletek a "śnił" mi się zmarły mój tato i przekazał bardzo ważną widomość, o czym nikt nie miał pojęcia - trudno to nazwać ludowe wierzenia i zabobony. Napisałem śnił w cudzysłowie bo to jakby nie był sen. Nie umiem tego nazwać.                        Tysiące relacji o nadzwyczajnych uzdrowieniach - ludzie , którzy doświadczyli chodzą i żyją wśród nas możesz porozmawiać. np. miał guz na dwunastnicy - tomografia wykazała guz rośnie zagraża życiu za tydzień operacja przychodzi, kładą na łóżko ostatnie tomografia lokalizacyjna i ...... czysto nie ma nic (modlił się razem z rodziną i jak sam mówi poczuł ciepło w brzuchu)  Pogadaj z lekarzami na onkologii.                                Można z uporem powtarzać - "to ludowe wierzenia i zabobony".   Pozdrawiam.
    • @Konrad Koper   A dziękuję :))))
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...