Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nr 1

Do Ciebie ma miłośc jest wieczna, bez Ciebie marzeń mi brak. Bez Ciebie jak bez powietrza, oddychać mi ciężko jest tak. Ma miłość do Ciebie jest wieczna, oddana i wielka jak świat.. bez Ciebie ta droga jest kiepska, bez Ciebie kończy się świat. 

Nr 2

Już nigdy nie ujrzę Twojego ciała,
 już nigdy nie zasnę przy Tobie, 
Nigdy nie zasnę u Twego boku,
Już nigdy nie wspomnę o sobie.
Serce krwawi znów dnia każdego,
W głowie bezsenność i nic,
Pytam się siebie, pytam się jeszcze,
Ile samotnych znów dni.

Nr 3

O blasku Twych oczu, Mówiłem już wszystko,
Lecz wciąż mam wrażenie że nic,
Ten błękit, ta jasność, nadzieja i czystość
Niech zawsze na zawsze już tkwi,
Tak trudno jest o nich zapomnieć, 
Tak trudno odrzucić myśl, 
Że jeszcze, znów mimo wszystko,
Zdobędę swe miejsce w nich.

Nr 4

Nigdy nie byłem tak martwy, 
Tak pusty i słaby jak dziś, 
Los złe mi rozdaje karty,
Znów boje się gdziekolwiek iść,
Straciłem gdzieś swoją drogę,
Znów nie wiem co zrobić mam,
Puste znów serce, zimne i smutne,
przez życie muszę iść sam. 

Nr 5

Brakuje mi tych nocy, kiedy dzieliłas ze mną łóżko,
 było z Tobą tak błogo, chociaz trwało to krótko. 
Brakuje mi również Ciebie, uśmiechu spojrzenia czar, 
przy Tobie było jak w niebie, rozpalał się w sercu żar. 
I chociaż Cię nie ma przy mnie, ja wciąż  czuję się Twój, za jakie ciężkie te grzechy, muszę nieść ten krzyż mój.

Nr 6

Me serce wciąż znosi wiele, spokoju nie ma w nim wciąż, chce miłość to tak niewiele, nadal chce widzieć nadzieję, wycisnąć z niej cały miąższ, 
Najbliższy towarzysz mi mrok, ogarnia moje spojrzenie, znów byłem szczęścia tak blisko, znowu zabrakło niewiele.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Ta piosenka na zawsze pozostanie hymnem pochwalnym lata 2018 r. - wespół z Oplutym (44) i Olifantem. 

 

Happysad i poezja śpiewana? Ja uwielbiam Niemena. Disco-polo zawsze wpadało mi w ucho. 

 

 

Sweterek za numerek. 

 

Wybacz, ale może gdybyś to zaśpiewał z gitarą, w kompanii cyganów, z fiołkiem za uchem. A tak to banały do pełnej banałowości. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Zwykła kalka prozatorska bez jakichkolwiek emocji    Łukasz Jasiński 
    • @Konrad Koper a dziękuję:)
    • @violetta Ładny !!
    • @Waldemar_Talar_Talar Też lubię lesne spacery, a las mam na wyciągnięcie ręki. Ładne! 
    • Seryjny Samobójca* ** ***             Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poinformowało w środę dwudziestego piątego czerwca dwutysięcznego dwudziestego piątego roku, że poszukiwany od niedzieli pan dyrektor Działu Kontroli Projektów Maciej Grzegorzewski nie żyje -  jego ciało znaleziono w starorzeczu Wisły w okolicach Józefowa pod Warszawą.   Źródło: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju    *zrobiłem drobną edycję - treść bez zmian   **płatny zabójca wynajmowany przez zorganizowaną grupę przestępczą - Koalicję Obywatelską, jak widać: seryjny samobójca już nie działa w każdy piątek - kiedy urzędnicy nie pracują przez dwa dni, tylko: w niedzielę - urzędnicy wtedy są w rzymskokatolickich świątyniach, otóż to: przyszła koalicja rządowa - Prawo i Sprawiedliwość, Konfederacja i Konfederacja Korony Polskiej - winna zacząć rządy od likwidacji zorganizowanej grupy przestępczej na samych szczytach tej władzy lub po prostu zdelegalizować wyżej wymienioną - zorganizowaną grupę przestępczą - Koalicję Obywatelską    ***gra skojarzeń: SS i MOSSAD i SERYJNY SAMOBÓJCA    Pułkownik Tajnego Ruchu Oporu: Hrabia Łukasz Wiesław Jan Jasiński Herbu Topór 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...