Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Damroka Odzdrawiam prozaicznie, bo ze mnie po(ł) etka null

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      A fanka ze mnie żadna jeno krytyczka literacka
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Opowiedzenie się o kt9rejś stronie to danie jej legitymacji, że została wybrana przez większość, ale też ważne czy większość całego społeczeństwa. No i tak właśnie jest, że odpowiedzialni jesteśmy zbiorowo i wszyscy  za tę szarą masę, myśląc naiwnie, że ci są biali, a tamci na odwrót. Pzdr

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @yaxa uprościłabym kierunek

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      …żeby się nie zakiwać metaforycznie, bo wszystko co siłowe - budzi nieufność; przecież sztuka powinna wypływać  z nas naturalnie, choć bywa, że potrzeba na to czasu, przy czym jednocześnie , dość szybko się okazuje, czy to „ oryginalność”, czy „ powielacz” znanych fraz,( czy upierdliwa gadanina, która nam musi  wcisnąć w oczy każdy detal - tak, jakbyśmy byli upośledzeni) … ani objęć piwnicy myśli i zachowań nie da się kupić, ani też ostrej krawędzi mleka, …a jednak Autor walczy i to się naprawdę liczy…   pozdr.      
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        Może by wystarczyła ale mi jakoś nie pasowała.   Dziękuję za te mile słowa...   Pozdrawiam z uśmiechem  :)  
    • wszystko by z tobą w nadświatach nim Słońce obniży łuk dając znak Wężownikom pobyć sobą    miłosny przedświt  ciepła jasność u podstawy czaszki  gołoborze serca faluje kwieciem   twój już magiczny obraz  połonie na wnętrzu źrenic obdarowana oczarowaniem rozlałam się demoniczna   na pustym biegu księżyca  dotknę cię  dzika kobieta  w nowej kreacji   zmysłów               
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...