Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

co się dzieje niektórymi nocami


Rekomendowane odpowiedzi

Ok.

To ja o wierszu.
Nie trafia. Przegadany, przekombinowany, wysilony. Odrobinę chaotyczny, co sprawia, że każdy kolejny wers jest jakby oderwany od całości. Poza tym mam wrażenie, że ten wiersz nie ma przesłania. Został napisany tak żeby napisać i wkleić gdziekolwiek. No i za długie wersy.

Tyle z mojej strony.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Cieszę się, że Pani o wierszu, że to nie kolejny głos w wojnie. Przyjmuję słowa krytyki i dziękuję za nie.Tylko jednego nie mogę zrozumieć.Dlaczego robi Pani takie uwagi:

"Poza tym mam wrażenie, że ten wiersz nie ma przesłania. Został napisany tak żeby napisać i wkleić gdziekolwiek."

Z przesłaniem jest tak, że nie każdy je odnajduje, ale bardziej mnie zabolało, że uważa Pani, iż piszę coś, byle co, żeby tylko wkleić gdziekolwiek. Nie będę już nawet komentować tych słów.
Pozdrawiam i dziękuję za zajrzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Co denerwuje?
a a a a a a a a a a a a a a (oczywiście przesadzam, ale proszę się zastanowić, czy nie można inaczej?)
"po środku" - a nie przypadkiem "pośrodku"?
"suknia" użyta dwa razy "w bezpośredniej bliskości" - przeszkadza.
Widziałbym inny podział na wersy w celu zarysowania dodatkowych ścieżek interpretacyjnych.
Nie zgadzam się z Terą. Ten wiersz odbieram jako opis snu. Bardzo realistycznego i jednocześnie pełnego dziwnych zdarzeń. Jak to ze snami najczęściej bywa. Niby bezsens, a jednak...
Nie wiem jak w końcu z tym :po środku/pośrodku , jedno :"a" usuwam.Dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...