Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

a to ciekawe


Rekomendowane odpowiedzi

bo to ciekawe zjawisko, gdy pod wierszem jest np. 7-8 komentarzy osób, a okienko o czytelnictwie wskazuje na np. 2 czytania...ktoś tu najwyraźniej manipuluje okienkiem z czytelnictwem, bo jak 8 osób mogło komentować nie czytając? chyba że zebrali się po czworo i na jednym otwarciu wpisywali komentarze (!!!); a gdzie wejścia innych czytelników, którzy z pewnością czytali, ale niekoniecznie zdecydowali się na wpisy...? ciekawe, kto tu oszukuje? bo to ewidentna manipulacja, bardzo widoczna pod moim wierszem Bałtyk - siedem osób dało swoje komentarze ale okienko z odsłonami wskazuje liczbę 2....ktoś sądził, że tego nikt nie zauważy? dziecinada-żenada!
moderatorzy - ktoś z was powinien się zawstydzić...i wynosić się z takiej roli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek_Aleksander_Mateusz_SOJAN

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Jest to błąd techniczny spowodowany zerowaniem się wyświetleń danej strony. Poczyniłem kroki (kolejne), aby wyeliminować ten problem.



...



Moderatorów jako takich już nie ma, są tylko opiekunowie działu Z. Niedawno z moderacji zrezygnował Krzywak.

a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Spiskowa teoria to pański żywioł. Modny od kilku lat w naszej rzeczywistości. Smrodek płynie z polityki, wylewa się na wszechobecność.
Wybrał pan sobie wrogów tutaj, na forum, i leci pan bezrefleksyjnie, aby dołożyć "wsteczmyślącym".
Proszę mnie nie obrażać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mithotyn

Temat nie był adresowany pod ten nick;
poza tym to nie są "pierdoły" i dla mnie bynajmniej nie spóźnione tylko jak najbardziej aktualne...I bynajmniej nie w tym rzecz by być pierwszym czy cztertdziestym; rzecz istnieje i domagała się wyjaśnienia; nie wiem, w czym akurat Tobie Mithotyn przeszkadza moje pytanie na ogólnie dostępnym forum dotyczącym orga? Mam wrażenie, że to moje istnienie na tym forum bardzo Ci dokucza;
widzisz kolego - Twoja złośliwość i dokuczliwość w komentarzach na tym forum ociera się o manię i obsesję, przy czym najczęściej brak tej złośliwości uzasadnienia merytorycznego, a ponieważ jako jeden z nielicznych nie mam problemów z wykazaniem Twoich braków artystycznych, bo piszesz tak pretensjonalne teksty ocierające się o czystą grafomanię - odpowiadasz odwetowo, niczym gimnazjalista; warto czasami zastanowić się nad własną kompetencją "krytyka", aby samemu nie wpaść pod tryby krytyki. Pozdrawiam noworocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maria_bard

Bardzo Przepraszam za moje naganne przypuszczenie co do działania moderatorów, ale przyznasz że mogłem chyba podzielić się zjawiskiem jaki wystąpił na tym forum pod niektórymi autorami - właśnie - niektórymi... Angello wyjaśnił zaistniałą sytuację.
Dlatego na Twoje ręce składam dla wszystkich tutejszych opiekunów forum (skoro jak pisze Krzywak - brak tutaj moderatorów - a przecież wyraźnie adresowałem pytanie i zarzut do okazuje się - tych nieistniejących moderatorów!) skwapliwe przeprosiny i biję się we własne piersi. Wybacz - wybaczcie!
ŻYCZĘ WAM I WSZYSTKIM NA orgu SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU I CUDOWNYCH WIERSZY - Jacek Sojan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśląca istota najpierw sobie zada pytanie, dlaczego tak się dzieje i dojdzie szybko do wniosku, że to błąd systemowy. Czy ilość się liczy, czy jakość? Po co rozpoczynać nowy wątek, skoro już wcześniej ktoś taki napisał? To jest nielogiczne
Pozdrawiam
Spock:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można następny napisać, ale skoro to nic nie daje, moim zdaniem jest nielogiczne. Było tutaj tyle dyskusji i tylko pogorszyły sprawę. Ja liczę, że pan obejmie stanowisko moderatora i zrobi wreszcie porządki. Trzymam za pana kciuki:-) i nie żartuję.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




cyt.: "...ale przyznasz że mogłem chyba podzielić się zjawiskiem jaki wystąpił na tym forum pod niektórymi autorami "

Niestety, nie przyznam. Najpierw należy zapoznać się z sytuacją, a dopiero potem wzniecać burzę, jeżeli jest potrzebna. Inaczej staje się bezsensowna i śmieszna.

I kolejna uwaga - nie podoba mi się, że "Najlepszy Polonista" nie potrafi używać prawidłowo znaków przestankowych.
Poza tym "zjawisko" jest u niego rodzaju męskiego. To jest niedobry znak. To niedbalstwo.

Pod autorami zjawiska nie występują!!! To kolejne niedbalstwo. !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maria_bard

Obrażanie się typowe dla nastolatek, czas dorosnąć!
Jeśli - "jeśli" są tu jakieś błędy, to ich znaczenie tak wyeksponowane w Przeprosinach jest więcej niż małostkowe; z zarzutami niestety nie zgadzam się, choć przyznaję, trzy lata gramatyki opisowej i historycznej na UJ ZALICZYŁEM ale na 3 i odetchnąłem z ulgą na 4 roku...Co do znaków przystankowych, plose Pani, to ja mam zadawniony kłopot, do którego nie wstyd się przyznać...
Może czas skończyć ze szkółką? Może czas na zwyczajną rozmowę ludzi, którzy lubią bawić się słowami?
Pozdrawiam gwiazdkowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Powala mnie pan, jako żywo!

Dużą dziewczynką będąc nie obraziłam się na pana. Żartuję sobie z pańskich podskoków, jak w nieudolnym boksie, kiedy nie ma się dobrej kontry.
Mój U.Warszawski na pewno nie dorasta do takich wyżyn! Skądże, w życiu!!!;-))) Ale nauczono mnie (już w ogólniaku), że znaki nie są "przystankowe", bo te tylko w mieście na ulicach, a przEstankowe.
Mam poczucie, że nie na tych znakach polega pański kłopot. Pan nie bawi się słowami. Pan walczy sam ze swoją niedojrzałą osobowością i to jest przyczyną wszelakich kłopotów. No i braku poczucia humoru. Ot, co. :-)
Kończę tę dyskusję, bo staje się bezsensowna. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...