Zgłoś
-
Ostatnio w Warsztacie
-
LessLove 2 223
@Konrad Koper I nie bez racji. Do tej pory brak jednej Teorii wszystkiego, łączącej teorię grawitacji (A. A.) z teorią fizyki kwantowej.
A dokładnie: tych teorii jest za wiele i nobliści nie chcą/ nie potrafią zgodzić się na jedną.
Jeden Bóg ich pogodzi, kiedy do Niego przyjdą - ale pewnie i z Nim będą się chcieli sprzeczać. Wiadomo "autorytety" :-)
0
-
-
Najczęściej komentowane w ostatnich 7 dniach
-
- 49 odpowiedzi
- 1 763 wyświetleń
-
- 45 odpowiedzi
- 871 wyświetleń
-
- 33 odpowiedzi
- 585 wyświetleń
-
- 31 odpowiedzi
- 684 wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 1 383 wyświetleń
-