Szymon_Dudzik Opublikowano 6 Lipca 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 6 Lipca 2013 Mógłbyś wysłuchać, mógłbyś pomóc? Która godzina? Nie mam zegarka, mógę zapytać? Samochód zepsuty, mógłbyś mnie podwieźć? Spóźniasz się, kolejny raz, czas już zaczynać. Przepraszam, ile płacę? Mogę być dłużny grosik? Można rozmienić? Cała stówka i na kawę brak. Gdzie jest Pasterska? W prawo czy prosto? Przyjeżdżaj szybko, znowu się zepsuł ten wrak. A Karmelicka gdzie? Nie wiem sam już. Chodź mieszkam na niej dwadzieścia lat. Ciągle pytają i mówią, bo się zepsuło i nie działa. Może zapytasz co tam u mnie? Ty.
Wodzu_Wodzu Opublikowano 6 Lipca 2013 Zgłoś Opublikowano 6 Lipca 2013 Nareszcie ktoś zwrócił uwagę na ważne życiowe aspekty. Brawo, brawo. Nie wiem czy słyszysz jak klaszczą nad morzem me potężne ręce, ale wiedz że chylę czoła nad poetami piszącymi o życiu. Sztuka dla sztuki to nie moja brożka. Pozdrawiam, czekam na więcej.
Szymon_Dudzik Opublikowano 6 Lipca 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 6 Lipca 2013 Bardzo dziękuję za miłe słowo, dodają zawzięcia! :)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się