Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @MIROSŁAW C. Moim skromnym zdaniem, bardziej trafny byłby "czarodziejski". "Magia" bowiem kojarzy mi się z wyświechtaniem niczym oprzyrządowanie do usuwania kurzu. Przykładowo: "magia Świąt' i równocześnie "magia prania, sprzątania, gotowania" etc. ;-)
    • @iwonaroma Nie wszyscy składający strofy są czy muszą być po(ł)ectwem. Skromna b_d_c za takową się np. nie uważa, mimo że od czasu do czasu coś sobie skrobnie, albo nawet i wyda ;-))) Wiersz dobry, niemniej tytuł ciut megalomański :-)
    • @Luca Jakiśtam Będę dawał dla porównania dwa razem, nie żeby ktoś z tutejszych, z tych nikomu, ale może przybłąka się ktoś, no i aby dać szansę idei na życie jakiekolwiek.   3   Skrót: Jam jest blok mszarny mieszkalny duchom   Jam blok mszarny duchom mieszkalny omszały dziką pieśnią pełni bajek niespełnionych jeßcze podmokłą mową rur samotności piwnicznego smoka jajek złotych w maglu zaczaru półmrocznego żarówki starożytnego syku strzegącego z oczu złotych okien światła dziwu odbłysłych jajami jaźni skwarnych czaszek niedostępnej niedowiarkom nieniemowy nudnym styropianem głuszy ich serc szarych szarością zresztą nieistniejącą dla świeżych oprócz w nich rozłącznych z duszą swoją cudów moich kamer gwieździwem zdobionych wzdłuż korytarzy krecich skarbonek do wind blaßczonych egipsko i schodów pytających o paszę ducha na dachy pomruku tybetańskiego kota aż do wrót samowirów tajnych pralce starej podobnych do innoty zdobycznej mową migową słońca drapiącego mnie po nierównej twarzy mojej induskiego bożka pod kątem ostrym katedr prawdy niewidzialnych jest    
    • @Rafael Marius no tak byleby nie pozbawiona dość istotnego czynnika czyli własnej woli
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      jak całością w notatnikach przenosimy — nie zanika za pamięcią   __________________________________   /Niejednokrotnie zmagałem się z problemem otwartych notatników w laptopie; postawiony w stanie hibernacji przechowywał niezapisane wiersze, zanim prąd fajchy bezpieczników poinformował, że wybucha i spokoju potrzebują te karty Czyste po resecie bez liter patrzyły mi w oczy, przywracając pamięcią utracone wiersze/   Wiersz czytam z podobaniem!   Pozdro    
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...