Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Proszę o sugestie i pomoc


NowyVega_NowyVega

Rekomendowane odpowiedzi

Prośbę niniejszą kieruję do osób zorientowanych w dziedzinie tzw.twórczości prowokacyjnej w poezji Na pewnych warsztatach literackich wyskoczyłem że może raz coś innego niż nobliści i inni wielcy No i się doigrałem Usłyszałem – więc przygotuj coś Owo coś ma się składać z dwóch części W pierwszej będzie wprowadzenie czym jest prowokacja w poezji (poszukuję stron z materiałami podstawowymi i na tyle czytelnymi aby mogły zrozumieć osoby nie parające się piórem zawodowo) W części drugiej mają znaleźć się wiersze
Wybrałem (proszę o podpowiedź czy spełniają warunki)
,,Całujcie mnie wszyscy w dupę, J. Tuwima
,,Płonąca żyrafa,, S. Grochowiaka
,,Święty Szymon słupnik,, S. Grochowiaka
,,Kobieta łazarz,, S. Plath
,,Piosenka z najwyższej wieży,, R. Wojaczka

Potrzebuję jeszcze dwóch wierszy i bardzo bym chciał aby były to wiersze jeszcze ,,gorące,, Jeżeli ktoś z portalu miałby coś takiego i wyraziłby zgodę na jednorazowe udostępnienie do recytacji (lub mógłby polecić czyjś tekst) przez moją skromną osobę (a recytatorem jestem mocnym na tyle że znajoma stwierdziła ,, nie ma chyba tekstu którego nie potrafisz położyć,,)Naturalnie imię i nazwisko (lub pseudonim) autora zostanie dołączone do wiersza
Miejsce Białystok ul. Warszawska 8

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


czy można poruszyć , poruszone drzewo przez wiatr ? tak , wystarczy ,że przestanie wiać i drzewo zesztywnieje. albo tak albo znów wiatr (słów) :))

A czy można chociaż raz odpowiedzieć konkretnie na postawione pytanie? Po co się wychylać, jak się nie ma nic do powiedzenia? Znajdź sobie może jakieś inne hobby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...