Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Przyczyny apostacji


Rihtik Stempelek

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



?!?

Imputujesz mi to, co potem krytykujesz...

Jak mam na to reagować?!

Przykro mi...

Odczytaj ze zrozumieniem wpierw zestrój a w jego kontekście moje komentarze, w których nie znajdują potwierdzenia stawiane mi zarzuty... czy też tezy. Jeśli przy nich nadal obstajesz, to dowiedź ich bo inaczej znów twoje tezy staną się oszczerstwami. Aby ciebie i mnie nie zbanowano, to pisz na priva.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasłaniając się regulaminem - stosuj go i wypieprz swoje, zaprezentowane wyżej "P I E R D S Ł O W I E",..................które obraża moje "wartości" (i nie tylko moje) oraz estetykę słowa, które to wykorzystujesz do szerzenia twojego, chorego fanatyzmu...


nie dość kurwa że pukacie do drzwi i zaczepiacie na ulicy..................to jeszcze na forach was rozpleniło..!

wierzysz w swojego scjentojehowę, to sobie do cholery wierz................ale kiego grzyba pierdolisz o tym w kółko podpinając się pod regulamin?!

cierpisz na teofobię(?), to od tego są specjaliści, a nie zadręczanie swoim moriatyzmem innych tylko dlatego, że bezkrytyczność wobec "siebie" tworzy barierę dla poukładania klepek pod sufitem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



[color=red]?!?

Schemat: nie pojmować - imputować - krytykować.
Pozornie komentarz dotyczy mojego zestroju i być może komentarzy do komentarzy, w rzeczywistości jednak bezpodstawnie atakuje mnie. Traktuję to jako naruszenie regulaminu tego serwisu i moich dóbr osobistych. Okoliczności te sprawiają, że jedyną reakcją na tą, kolejną napaść słowną póki co są niniejsze słowa.

Ponieważ serwis poetycki umożliwia każdemu korzystanie z funkcji "ignoruj", bardzo proszę o ignorowanie publikowanych przeze mnie zestrojów i komentarzy, a to tym bardziej że zajęta wobec mnie postawa uniemożliwia mi komentowanie twoich komentarzy. Dokąd nie stwierdzę, jej zmiany, dotąd nie będę więcej reagował na tym forum na twoje komentarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...