Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

SERDECZNE ZAPROSZENIE NA ZGROMADZENIE


Rihtik Stempelek

Rekomendowane odpowiedzi

:) Panie Stempelek, Pan jesteś niepokonany w swojej indoktrynacji religijnej:) W zasadzie nie ma się tu z czego śmiać, bo to po prostu żenada, ale nie wiem na 50% nawet czy chcę zamieszczać swoje wiersze na portalu gdzie wpycha się na siłę swoje przekonania w kwestii wiary lub wrzuca cudze wiersze sygnując je swoim nazwiskiem. Do nie-przeczytania kolejnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



[color=red]?!?

Dowiedź swoich tez nie tylko co do indoktrynacji religijnej. Czekam. Brak dowodu uczyni z nich oszczerstwa i automatycznie oszczerczynię z ciebie, Szanowna Leolo. Spraw staje się coraz poważniejsza... Jeśli nie potrafisz tolerować mnie, użyj proszę opcji "ignoruj"... Administrator www.poezja.org na taką okoliczność ją przewidział i udostępnia KAŻDEMU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to jest forum publiczne, w dodatku poetyckie, a ty oprócz cytowania wyrwanych kawałków, bełkotliwych wierszydeł-straszydeł i namolnego sekciarstwa nie wnosisz w nic. I weź pod uwagę, że jesteś tutaj gościem, to się przynajmniej zachowuj jak gość. A tych swoich ludzi, co się pałętają po domach i zaczepiają ludzi w parkach to jak nazwiesz? To jest dopiero namolność!

A, i był u mnie aniołek Feliks i przekazał mi, że żadnego końca świata nie będzie. I macie wtopę :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



[center][color=red]?!?

Dokonaj, proszę, egzemplifikacji swoich tez dowodząc ich słuszności, gdyż w przeciwnym razie staną się oszczerstwami, ty zas...

Poza tym kto i jak się zachowuje każdy widzi...
Zapewniam wszystkich, że to co publikuję wynika z niekłamanej miłości (agape).[/color]


"Przestańcie osądzać, żebyście nie byli osądzeni; 2 bo jakim sądem osądzacie, takim będziecie osądzeni, i jaką miarą odmierzacie, taką wam odmierzą. Czemu więc patrzysz na słomkę w oku twego brata, a nie bierzesz pod uwagę belki we własnym oku? Albo jak możesz powiedzieć do swego brata: "Pozwól mi wyjąć słomkę z twego oka", gdy oto w twoim własnym oku jest belka? Obłudniku! Najpierw wyjmij belkę z własnego oka, a wtedy będziesz wyraźnie widział, jak wyjąć słomkę z oka swego brata." - Ew. wg Mateusza 7, 1-5


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



[center][color=red]?!?

Dokonaj, proszę, egzemplifikacji swoich tez dowodząc ich słuszności, gdyż w przeciwnym razie staną się oszczerstwami, ty zas...

Poza tym kto i jak się zachowuje każdy widzi...
Zapewniam wszystkich, że to co publikuję wynika z niekłamanej miłości (agape).[/color]


"Przestańcie osądzać, żebyście nie byli osądzeni; 2 bo jakim sądem osądzacie, takim będziecie osądzeni, i jaką miarą odmierzacie, taką wam odmierzą. Czemu więc patrzysz na słomkę w oku twego brata, a nie bierzesz pod uwagę belki we własnym oku? Albo jak możesz powiedzieć do swego brata: "Pozwól mi wyjąć słomkę z twego oka", gdy oto w twoim własnym oku jest belka? Obłudniku! Najpierw wyjmij belkę z własnego oka, a wtedy będziesz wyraźnie widział, jak wyjąć słomkę z oka swego brata." - Ew. wg Mateusza 7, 1-5




No oczywiście, straszenie sądami, karami wynikają z niekłamanej miłości :)
A jednak problem jest taki, że nie masz żadnych podstaw do sądzenia kogokolwiek, co więcej, nie masz do powiedzenia nic oprócz wyrwanych z kontekstu cytatów i kolorków. Zatem weź wreszcie wyjmij belę ze swojego oczodołu i czytaj to, co do ciebie ludzie piszą, anonimie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...