Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Co Państwo na to,,,,,,,,,,,,


aluna

Rekomendowane odpowiedzi


Dobrze ,ze tak się stało i nie walą minusami, admin chciał w ten sposób skłonić piszących pod wierszem do komentarzy , z resztą wielokrotnie to wszem i wobec informuje, dla mnie poczytność jest wyznacznikiem czy wiersz dobry czy bee, a plus miłym akcentem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kurcze naprawdę? przecież z tą poczytnością to jest stwierdzenie grubo na wyrost skoro aby przeczytać jakiś wiersz lub jakąś próbę wiersza najpierw należy sprawdzić jaki on jest, czyli wejść trzeba wtedy na odpowiednią podstronę na którym jest umieszczony i tym samym mimowolnie nabić autorowi licznik "poczytności" vel. "jakości"
naprawdę nie mieszajmy tego z jakimiś wyznacznikami czegokolwiek, bo to gruba przesada; nawet bym się tu zgodził z moim przedmówcą, że skoro nagradzamy i wyróżniamy "umiejętność finezyjnego i frapującego posługiwania się słowem pisanym", to chyba ex cathedra reakcja i opinia powinna być wystawiona na piśmie, a nie w statystykach
dla mnie taki temat na forum POETYCKIM to jest karkołomna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie największą głupotą tego portalu jest podział na działy: dla początkujących i wprawnych. Niech ktoś (a najlepiej administracja - która jednak chyba ma wszystko głęboko w dupie) poda chociaż definicję kto zacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Chyba Pan nie do końca wie o co biega , albo taki wybieg , a w diabli plusy i inne takie !A pytanie , wątpię ,ze nie ma Pan wśród piszących swoich , leżących wierszy(czytaj ulubionych czy coś w tym,,)!Bądżź Pan obiektywny i samokrytyczny, gdybyśmy czytali wszystkie wiersze , nie moglibyśmy skorzystać z toalety!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Cieszy , że choć po części Pan się zgadza,,,,!A jak odpisałam Panu M. Krzywakowi , nie ma mocnych !
Logicznie (opieram sie na Pana stwierdzeniu )-każdy musiałby mieć tyle samo wyświetleń, ukłon królowej matematyki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Czyli burdel.
Czyli każdy zakochany w swoim pisaniu!


miłość własna jak koszula
okrywa ściśle każdego
adorowanie ulula
jedynie niecnotliwego

słusznie aluno włożyłaś
kij w mrowisko poetów
małostkowość obnażyłaś
jak czytać to.. nie estetów

krzywe słowa epitety
obsceniczne miast sceniczne
padają jak: ch... - niestety
przykro pojąć dostatecznie

):)(

Przy okazji przypomnę wszystkim żywiącym negatywne uczucia, wobec skorupkowo osądzonego, aby używali wobec niego opcji "ignoruj" - będzie to służyć zdrowiu sędziego i podsądnego.

Ad vocem zagadnienia poruszonego i dla jasności dodam, że mam negatywny stosunek do obłudy i jeśli jej miałoby służyć JAKIEKOLWIEK ocenianie i komentowanie to... PRECZ Z CZYMŚ TAKIM !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.





zatem witaj świątobliwo-fanatyczna Hipokryzjo..........................wypieprzyć wszystkie działy w kibinematiry, dodać emoticony, koń-to "platinumplus vel viceadmin" za 1000 PLN....................i przemianować na poezjabeja.org


"Dobrze ,ze tak się stało i nie walą minusami, admin chciał w ten sposób skłonić piszących pod wierszem do komentarzy"..............................komentarze pod gniotami?! widać że ałtor tego posta jest zakręcony jak rura bardaszana, bo nic tu się kupy nie trzyma...

no jest jeszcze opcja, że wrażliwość ałtorska została zaszczepiona..............miekkim c......m

Proszę mnie nie obrażać od jakichś tam,,,,,,,,,,, myślałam ,że wrzucisz Mithrilu coś mądrzejszego co poprawi jakość funkcjonowania i możliwość oceniania wierszy przeczytanych w wartościowy(czytaj konstruktywny komentarz) dla piszącego, bo przeczytać i napisać gniot , czy coś bardziej zgorzkniałego to każdy potrafi ,ale są czytający których stać na wspierającą konstrukcję poprawy wiersza!I o to tu chodzi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.





jesteś bardziej zabawna niż reklamy Plusa z udziałem Mumio - podaj mi choć jeden przekonywujący powód, dla którego.....................czytelnik pod gniotem ma myśleć za grafomana


pod moimi tekstami słowo gniot zawsze dawało mi do myślenia,..................bo z wielu - choć nie zawsze - elaboratów najczęściej wynikał pseudolyteracki bełkot - podtrzymujący tylko dobre samopoczucie "komientatiora"

Miało być "bo przeczytać a potem napisać,,,,,,,,", każdemu może uciec słowo , to naturalne ludzkie, nie przestępstwo!
Ooooojjjj gdybyś tak Mithrilu , pod wierszami się wypłakał i .....było by co poczytać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Czyli burdel.

Istotnie, ale można się odnaleźć.
Tomku nie można nas bezkarnie obrażać(ukłon do admnina),
Jesteśmy tylko ludźmi, targają nami emocje , przeżycie,no i chyba nasze codzienne zmagania ż życiem , ponieważ egzystencja Polaków daleka od godnego życia na zachodzie,,,,,,,,!
Tym bardziej powinnyśmy być obiektywni i samokrytyczni, a nie chełpić się i wyżywać pod wierszami!
Nic nam po tym , tylko niesmak!
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Czyli burdel.

Istotnie, ale można się odnaleźć.
Tomku nie można nas bezkarnie obrażać(ukłon do admnina),
Jesteśmy tylko ludźmi, targają nami emocje , przeżycie,no i chyba nasze codzienne zmagania ż życiem , ponieważ egzystencja Polaków daleka od godnego życia na zachodzie,,,,,,,,!
Tym bardziej powinnyśmy być obiektywni i samokrytyczni, a nie chełpić się i wyżywać pod wierszami!
Nic nam po tym , tylko niesmak!
Pozdrawiam!


Kolejny raz nie jestem w stanie wyłuskać tego co chcesz mi powiedzieć i kolejny raz uważam że to wina nieprzejrzystości twoich komentarzy oraz doszczętnie poszarpanej składni.
A co mają o godnym życiu powiedzieć ziomkowie z centrum (Afryki)? Ja staram się być po prostu sobą w komentarzach, a co do anarchii generalnej która tu występuje, to przypuszczam, że tego zmienić się nie da, bynajmniej za obecnej kadencji. W dużej mierze taka jest chyba natura internetu, i o ile nie zrobimy tu rezerwatu dla "specjalnych osobistości", to miejsce nadal pozostanie miejscem dla różnorodnych osobowości; wichrzycieli i marzycieli, neurotyków i melancholików, zgrywusów i zgryźliwców, narcyzów i depresantów. Uważam wszelako że zmiany i regulacje które zasadniczo zmieniałyby nastawienie uczestników i mobilizowałyby ich do konstruktywnych wystąpień są niepotrzebne głównie przez to, że są niemożliwe. Zaakceptowałem to i staram się dostrzegać harmonijne i dorzeczne akcenty w tym chaosie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Komentarz merytoryczny może zająć pół linijki. Przecież nie musi to być elaborat. Wg mnie wystarczy zwrócenie uwagi na jakiś fragment, element...
Tu jest zbiorowa palma jeśli chodzi o nazwę działu "dla wprawnych petów". Cóż, każdy tutaj publikujący chyba chce nim być, ale do tego nazwa działu zbędna. Dlatego tej nazwy nie powinno być. Można inaczej podzielić stronę: panie na lewo - panowie na prawo, bądź rymowane i białe oddzielnie, możliwości jest wiele :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Chyba Pan nie do końca wie o co biega , albo taki wybieg , a w diabli plusy i inne takie !A pytanie , wątpię ,ze nie ma Pan wśród piszących swoich , leżących wierszy(czytaj ulubionych czy coś w tym,,)!Bądżź Pan obiektywny i samokrytyczny, gdybyśmy czytali wszystkie wiersze , nie moglibyśmy skorzystać z toalety!


Przez te wasze histeryczne emocje i udawanie poetów forum poezja org stało się zaplusikowanym i zabuziakowanym bagienkiem. A jak nie daj Boże ktoś wam napisze słowo krytyczne, to lament, wrzaski, krzyki, płacze, podcinanie żył, walenie głową o ścianę, wyskakiwanie z okien itp, itd.

P.S. - Proponuje zmienic przy okazji kolor - na różowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Proponuję zlikwidować nazwy działów! Dlaczego mi nikt - że zacytuję znanego tutaj poetę z działu Z - kurwa nie odpowiada!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...