Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zaśnięci


Lilka_Laszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Widzisz Oksywio jak niedobrze jest zmieniać coś swojego pod wpływem sugestii. Chyba jeszcze raz zmienię bo mam po ponownym i ponownym przeczytaniu wątpliwości dotyczące zwłaszcza rytmu i jego zaburzenia.
Kiedyś widziałam taki film w którym ludzie utknęli w martwej pustce, a w czasie snu wysnili sobie część swojego życia. Myślę ,że zastanawianie się nad tym co jest snem, a co jawą jest wpisane w naszą refleksyjną naturę.
Dziękuję Ci bardzo za komentarz. Podniosłaś mnie na duchu swoim zrozumieniem.
Pozdrawiam ciepło i wieczornie.
Lilka
No to się cieszę. Ale nie podupadaj na duchu, Lilko! Tego typu utwory - o tematyce filozoficzno-metafizycznej - są dość trudne w odbiorze, wymagają głębszej refleksji, zadawania sobie pytań egzystencjalnych itp., dlatgo może nie mają wielkiej hurmy fanów. Ale to bynajniej nie znaczy, że są złe. Przeciwnie! :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać chociażby na naszym forum, różnorodność jest podstawą ciekawości. Różne są pisania i różne są odbiory tegoż pisania.
Rożne są tematyki. Pomimo wszystko chyba najbardziej podoba się nam u innych najbardziej to wszystko co sami rozumiemy i co ma podobna wymowę przekazu.
Jeszcze raz dzieki za komentarz Oksywio
Lilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


a Ty Cezary nie masz nigdy wątpliwości? Dotyczących różnych dziedzin naszego życia.
Jak ogólnie ok to sie cieszę. A szczególnie?
mimo braku optymizmu szczególnie ostatnia zwrotka :-)
Rozumiem,że ta ostatnia zwrotka była Cezary odpowiedzią na tę "szczególność". Dziękuję bardzo i dobranoc
Lilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...